Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan magyar pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan magyar pasik, akik nem kedvelik annyira a romákat mégis kíváncsiak arra, hogy milyen kíváncsiak roma csajjal szexelni?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék. Hogy reagáltok, ha megláttok egy csinos roma lányt? Jobban érdekel esetleg titeket, hogy milyen lehet vele? Vagy ugyanolyan mint a többi lány, semmi extra.

Fiúk?



2020. aug. 31. 14:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam vele, ki akartam próbálni milyen egy ilyen csajjal, ismerkedtem, és összességében teljesen pozitív volt minden.

Azt az egyet sajnálom, hogy nem volt duci, mivel elsősorban a ducik tetszenek.

25-35 évesen sokan kifejezetten elhíznak, hatalmas, lógós pocak, mell, stb., ez meg nekem pont, hogy vonzó.

2021. ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!