Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan magyar pasik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan magyar pasik, akik nem kedvelik annyira a romákat mégis kíváncsiak arra, hogy milyen kíváncsiak roma csajjal szexelni?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék. Hogy reagáltok, ha megláttok egy csinos roma lányt? Jobban érdekel esetleg titeket, hogy milyen lehet vele? Vagy ugyanolyan mint a többi lány, semmi extra.

Fiúk?



2020. aug. 31. 14:48
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Milyen lehet roma csajjal szexelni*


Bocsi az elírást.

2020. aug. 31. 14:49
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen én
2020. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sajnos nagyon elenyésző köztük aki normális és sokszor ott is katasztrófa a rokonság. Nekem egyébként sem jönnek be a kreol és sötét bőrű nők. Nem rásszízmusból, csak szimplán nem tetszenek és pont.
2020. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiatal roma csaj nagyon szép, ez a genetikától van. De miután gyorsan szülnek 3-4 gyereket úgy 16-20 éves korukig, ugyanolyan dagadt, trampli lesz mind mint az anyjuk. A szexet a rokonság miatt nem vállalnám be. " Jáá tezsvírem, ha má megduttad, akko el is kell ám fenni felesígű!" Na, ezt az élményt kihagyom.

magyar pasi

2020. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Igazából ha látok egy dögös roma lányt, akkor jobban érdekel milyen az ágyban, mint egy fehér lány
2020. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Csak fantáziaszinten kérdezem. Mennyire vagytok kíváncsiak? Rokonság meg stb most nincs :D

Csak fantázia és szex

2020. aug. 31. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Rasszista vagyok. Semennyire nem érdekel akàrmilyen csinos. Nem tudnàm elkèpzelni a szexet velük.
2020. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Én annyira higy ki is próbáltam, csak szex, több tali is volt, tetszett. 40F
2020. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Igen, tényleg némelyik piszok kivánatos tud lenni...

De a "szőke kóla" effktus persze visszatartana...

2020. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
én is rasszista vagyok, ettől függetlenül vonz néha hogy egy kis szűz cigány csitrit magamévá tegyek miközben sikítozik
2020. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!