Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dom, vagy sub? Mit szeretsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dom, vagy sub? Mit szeretsz benne és mi az ami kevés jelenleg?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én lányokat szeretek szadizni keményebb testi fenyítések :)
2020. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sub, 20/l
2020. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sub, mert szeretem ahogy behódol nekem, ahogy magamévá teszem, ahogy azt csinálok vele amit akarok, de mégis nagyon élvezi
2020. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nekem mindkét irányban vannak vágyaim, de nem igazán tudtam eddig megvalósítani őket. Szóval egyenlőre csak fantázia marad.


F

2020. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
"Kevés jelenleg ".. Arra értem hogy ezt kapcsolatban teszed, de nem működik már mindig, vagy mond te mi változik benne...!?
2020. aug. 20. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sub, 18/l
2020. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Sub,de nem keresek senkit!! L.
2020. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sub/L. Mindig is akkor éreztem szabadnak magam, ha valaki irányítgatott. Egyedül kevés vagyok. Ez a szexben is megmutatkozik.

A pasik általában félreértik és azt képzelik, hogy lehetnek bármilyen vadállatok, nekem az jó lesz. Sok rossz tapasztalatom van, ezért bezárkóztam.

2020. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a BDSM DS ága vonz főleg dom oldalról

irányítani szeretek, erotikán túl is

feladatok, szabályok...


F

2020. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretek a palacsintában? Az ízét. A tölteléket, a külsejét.. hogy beleharapsz és tudod, hogy jó lesz, de képes vagy mindig meglepődni, hogy milyen finom is igazából.. lehet túl sok palacsintát enni, de valahogy sosem fogom megunni, az biztos:)


A BDSM is ilyen. Domináns férfiként nem azt kedvelem, hogy jól elverem a lány hátsóját, keményen meghágom, mélytorokra kényszerítem, taknya-nyála összefolyik, úgy megbaszom a testnyílásait.. nem. Ezek "csak" cselekedetek, de nem ettől lesz dominancia és szubmisszivitás két ember között.


Legyen kapcsolódás, legyen játékosság, odaadás.. legyen keménység és vágy. Hódoljon be nekem a másik fél, de érezzem, hogy megküzdöttem érte. Bízzon bennem és abban, hogy nem élek a bizalmával vissza.. csak pont annyira, amennyire szeretné. Számomra ez a dominancia, ez a bdsm. Nem az, hogy vadállat módjárat szétszedek egy lányt.


36/F

2020. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!