Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember, akit jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akit jelenleg is nagyon szeretsz, és nem tudsz elfelejteni?

Figyelt kérdés
...már nem beszéltek egymással.
2018. aug. 20. 19:43
1 2
 1/16 próbálokkedveslenni ***** válasza:
lollypop93 :(
2018. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, akit szeretek, csak szeretnék, mióta először megláttam. De nem fogom megkeresni.
2018. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
van :) :(
2018. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van, plátói...
2018. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A privátban kérdezőnek válaszom, hogy nem itteni férfi. (#2)
2018. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Van.


Megfogadtam, hogy nem keresem. Barátnőim volt, hogy írták neki a nevemben, nehezen lecsapkodtam őket, hogy ne keressék, pláne, hogy én kértem a csendkúrát köztünk(sokáig nem töröltem a számát, és ment viber WhatsApp üzenet neki tőlük, a bizalmas boszim emailt írt neki, mert épp pocsékul voltam, és hátha majd az segít, ha összehoznak minket). Szerintük magamat gáncsolom el, ha nem keresem meg.

Tegnap megtettem. Nem is tudom, hogy várom e a válaszát, bármit is tőle. Tény görcsbe ugrik a gyomrom, amikor csipog a telefonom, és én a rendíthetetlen magabiztos nő félek megnézni mit jelez a kütyü🤗

2018. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Minden nap milliószor gondolok rá, mert nagyon hiányzik. De már nem szeretném felzaklatni őt. Hm, remélem, idővel enyhülni fog ez a lelket maró érzés.
2018. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen van,de nem szabad szeretnem.Sőt már,ha irtam neki nem is válaszolt szándékosan
2018. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kicsit más helyzet az enyém... Munkakapcsolatban vagyok egy nálam pár évvel fiatalabb férfivel, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon sok privát témát érintettünk már, több estét is végig chateltünk, de nyilván soha nem lesz köztünk semmi, hiszen nem is ugyanabban az országban élünk és úgy érzem csak haverként tekint rám. Én hülye meg szenvedek...
2018. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

lehangoló történet..

5-6 éve nézegetem, szingli, szűz, gyönyörű..

csak ugye nekem van pár bajom amivel nem keseríteném meg az életét..

fogalmam sincs mi lesz mert legutóbb egy baráti társaságban pont az ízlésem szerint öltözve mindent a közelemben "kellett" neki intézni..evés, haj igazítás, másik lány kisbabájának ölben altatása..meg aznap tökre koppintott mert van egy olyan tulajdonságom, hogy társaságban szeretek külön, nyugiban figyelni a többiekre..


bár el tudnám veszteni egy pár napra az eszemet :(


25F

2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!