Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megkérdezte mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérdezte mennyi pasival feküdtem már le.Én megmondtam az igazat,hogy kb.150 nagyjából.Ő ezen kiakadt.Amit én nem nagyon értek.25 évesen ez szerintem nem olyan sok.Miért kell ilyen idiótán reagálnia erre?25/L

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 07:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
28%

a 41-s vagyok, köszi hogy lepontoztátok amit írtam, sok idióta összevissza pofázik értelmetlenül, mindenféle tartalom nélkül, az persze 100%,

jézusom agyhalottak, és ti lesztek a jövő nemzedék?

menjetek olvassatok könyveket inkább, vagy alkossatok valami értelmeset, mert az ide írt válaszok többsége értelmetlen szóhalmaz,

én meg dögöljek meg ha mégegyszer ilyen agyhalott hülye kérdésre jószándékkal válaszolni próbálok,

2020. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk én fiatal koromban kb. minden este (vasárnap kivétel) bedobtam egy sört a haverokkal suli vagy meló után, lehetne így 6 nappal is számolni.
2020. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
79%
plusz az is elégé konzervatív felfogásról tanúskodik, hogy egyszerre csak egy pasival feküdtél le.
2020. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
61%
#53, milyen igazad van! De ha olvassa a kérdező, még kiderülhet, hogy kikéri magának a jelzőt, igenis volt gruppen is (de csak 3-szor, és csak 3-4 pasival).
2020. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Kedves 54.válaszoló! Nem kérem ki magamnak.2 pasinál egyszerre nem voltam többel és az 2-szer fordult elő.Csak kipróbáltam milyen de nem vonz különösebben.Ez még szerintem azért beleférhet.
2020. aug. 12. 21:14
 56/61 anonim ***** válasza:
72%

Csak, hogy jól értsem: egyszer voltál egyszerre két pasival, nem vonzott, de kipróbáltad. Mondjuk ez nekem kissé furcsa, hogy olyasmit próbáltál ki, ami nem is vonzott... akkor meg miért? Azután meg ugye még egyszer, akkor miért?

Megint ugyanazt érzem, hogy valami itt nem stimmel: a százötvenből egy se vált be, egynél se érezted azt, hogy igen, ez az, ami kell nekem, őt nem eresztem!

Ha ez nem kamu, akkor viszont elképesztően alacsony a monotóniatűrésed, és képtelen vagy az érzelmi kötődésre, nem irigyellek.

Most jut eszembe, erről nem szóltál: jó volt neked ezekkel a férfiakkal (és nyilván nőkkel is, csak még nem kérdeztük)? Vagy inkább úgy kérdezem, éreztél kielégülést, megnyugvást a közösülések után? Vagy neadjisten nimfomániás lennél? Pláne nem irigyellek.

2020. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
#56 Egyszerre két pasival legközelebb 6 év után próbáltam ki újra de azóta sem.Többet nem is nagyon szeretném,mert nem érdekes ez számomra.Az érzelmi kötödésre egyáltalán nem vagyok képtelen.Egyébként igen kielégültem és jó volt,különben nem tettem volna.Miért lettek volna nők is.Hetero vagyok,semmi leszbi hajlamom nincs.
2020. aug. 12. 23:44
 58/61 anonim ***** válasza:
56%

Elkerülted a választ a legérdekesebb és logikus kérdésre. Elfogadom, hogy ilyen fesztelen vagy az ismerkedésben, és hogy a szexuális kapcsolataidban nem akadályoznak sem konvenciók, sem gátlások. Nem értem azonban a rövidtávú viszonyokat. Azt mondod, érzelmi kötődésre is képes vagy. Azt hiszem, itt arra gondolsz, hogy nem csak élő szövetet tartalmazó vibrátornak látod a partnereidet, hanem némelyik tetszik is, kellemesnek találod vele az időtöltést két szex között is. Mégse találtál egyetlenegyet sem, amilyik olyan hatást tett volna rád, hogy lehorgonyozz mellette. Ha így lett volna, és mondjuk lett volna csak két olyan férfi, aki csak 2-2 évig lekötött volna, akkor a 150 másikra alig maradt volna fejenként egy-két napod.

Ez az, ami számomra kétségessé teszi a sztori hitelességét. Ha meg elhiszem, akkor világos, hogy a te életviteled deviáns, biztosan nem egészséges, és önveszélyes is. Ilyen rövid idő alatt nem lehet kiszűrni a kockázatos partnert, nem is értem, eddig hogyan úszhattad meg. Teljesen érthető a barátod megütközése.

2020. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
23%
A lényeg hogy vannak normális pasik akik emberként kezelik a nőket nem használati tárgyként és az értéküket is az emberi értékeik alapján mérik. A használati tárgyak értéke ugye a használtságuk mértékével csökken a kopás miatt. Ez emberek esetében szexualitást tekintve értelmezhetetlen, de vannak olyan középkori felfogásúak akik mégis megteszik. Nekik a vadi új szűz csaj a király, te meg az agyonhasznált. Ilyenekkel sose állj szóba! LEgalább megmaradsz nekünk normális férfiaknak akiket nem az érdekel h mi volt azelőtt hanem h milyen vagy most és tudsz-e szeretni, hűségesnek lenni, lehet-e rád számítani stb.
2020. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:
#59 Köszi!
2020. aug. 14. 01:36
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!