Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megkérdezte mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkérdezte mennyi pasival feküdtem már le.Én megmondtam az igazat,hogy kb.150 nagyjából.Ő ezen kiakadt.Amit én nem nagyon értek.25 évesen ez szerintem nem olyan sok.Miért kell ilyen idiótán reagálnia erre?25/L

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 07:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
79%
mondjuk azért, mert egy átlagos normális korodbeli lány eme értéke kb 5 max 10 pasi körül mozog (lehet sokat is mondtam). A 150 már valami brutál szexgép/lefekszek mindenkivel aki szembe jön velem típusra utal. Elhiszem, hogy kiakadt :) Hányan használták már az a lyukat, gyere le jóisten..
2020. aug. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
79%

Mielőtt bármit mondanék volna egy kérdésem.

Ha neki pedig ennyi lány lett volna, te hogy reagálnál?

2020. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
67%

Igen van, aki ezt megkérdezi, de ez nagyon trükkös kérdés. Mert az embereket sohasem a valós szám érdekli. Inkább az a történet, hogy hogyan jutottál el addig, hogy most vele vagy. Szóval inkább egy csomó rossz tulajdonságot kellett volna felsorolni, hogy ezzel a pasival azért, a másikkal meg amazért szakítottál.

Te meg megmondtad az igazat. Öreg hiba!

Most talán még javíthatsz ezzel azon, ha elmondod ő miért jobb, mint a többiek. A többiek meg mekkora tahók voltak hozzá lépest. De itt sem kell indként felsorolni.

A lényeg, hogy most a barátodnak újra el kell hinnie ő a legjobb mind közül. S ezért vagy vele…

2020. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
#2 Ha neki ennyi lány lett volna megérteném.A 150 azért sem olyan sok,mert egy évben van 52 hét,ha hétvégente eljárok bulizni és nincs pasim akkor miért ne lehetne a buli vége az ágy? Így akár egy évben 100 pasi simán összejöhet. Így 25 évesen a 150 nem olyan sok.
2020. aug. 11. 07:31
 5/61 anonim ***** válasza:
81%
Hát én nem bírnám feldolgozni hogy olyan sokan látták és érezték a barátnőmet.
2020. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
95%
azért minden hétvégén mással lefeküdni.. nekem idegen, de ha neked nem, akkor csak hajrá
2020. aug. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
88%

Legyek én a patás ördög a csúnya igazsággal?


A férfi aki komoly kapcsolatot keres, olyasmi értékeket keres a nőben, mint a hűség, monogámia, esetleg anyai skillek. Egy 25 éves nőnél 150 partner nem ezt sugallja. Lehet matekozni bulikkal meg hétvégékkel, de párkapcsolatban nem csak a racionális elme játszik, hanem az érzelmi és ösztönös elme is. Azoknak meg azt súgja egy ekkora szám, hogy előbb utóbb pattansz a következő partnerre.

Ha a barátoddal komoly a dolog, nem csodálom, hogy kiakadt.

2020. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
88%
Átlátszó gagyi troll kérdés.
2020. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
91%
Ne etessétek a trollt...
2020. aug. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
22%

3 -ás vagyok. Ne hallgass ezekre a lehúzó kritikákra. Ezek csak sértett kiskölkök semmi több. Én megértem, ha ennyi partnered volt. Nekik sosem lesz ennyi nőjük. Csak irigykednek.

Ott ugyan hibáztál, hogy elmondtad az igazat. Egy ilyen kérdésnél sosem szabad. De még nincs veszve minden. Most azon kell dolgozz ki kell emelned miért jobb ez a pasi, mint a többiek.

2020. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!