Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavar titeket vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket vagy zavar egyáltalán szex közben ha több tetkó is van a lányon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nekem az évek alatt elég sok tetkóm lett,többek közt a hátamon is van több,ezért is érdekelne hogy a pasik többségének ez zavaró lehet szex közben vagy inkább vonzó?

A külföldi pasiknak ez bejön vagy nem annyira?

Barátokkal a hónapban megyünk nyaralni és érdekelne ha esetleg úgy alakulna valakivel ott:)



2020. aug. 2. 18:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván nem mindegy a minta, mert ha pótos Liazt látnék a hátadon, akkor hamar lelombozna. :D
2020. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
egy kapcsolatban már az egy is nagyon zavaró és teljesen elvesztem tőle a kedvemet... sima egy éjszakás szexnél szerintem senkit sem fog zavarni... hisz valószínűleg szex előtt már látta hogy tetkód van vagy legalábbis szóba jött...
2020. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
68%
Szerintem nagyon szép, ha egy lány kivan tetoválva. Akinek pedig nem tetszik, nem jut el szexig egy olyan lánnyal :)
2020. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!