Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavar titeket vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket vagy zavar egyáltalán szex közben ha több tetkó is van a lányon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nekem az évek alatt elég sok tetkóm lett,többek közt a hátamon is van több,ezért is érdekelne hogy a pasik többségének ez zavaró lehet szex közben vagy inkább vonzó?

A külföldi pasiknak ez bejön vagy nem annyira?

Barátokkal a hónapban megyünk nyaralni és érdekelne ha esetleg úgy alakulna valakivel ott:)



2020. aug. 2. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha intimebb helyen is van (mell környéke, csípő, stb...) az nekem nagyon bejön :)
2020. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
embere válogatja, engem nem zavarna bárhol is van. nyilván azért a mell és a szeméremdomb ne legyen szétvarrva, hogy még élvezhető legyen, azon kívül inkább izgató mint turnoff
2020. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Zavarni biztos nem zavarna.
2020. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Számomra van az a mennyiség ami már zavaró, pld: mell, fenék,comb. Épp a napokban láttam valami képet egy jó fenekű nőről,akinek a felső combján egy rusnya,szörnyszerű alak volt varrva. Nem is értem hogy lehet egy formás lábat,feneket ilyennel elcsúfítani.
2020. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejönnek az ilyen lányok, nem hiszem hogy zavarna. Milyen tetkók vannak rajtad?
2020. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mellen zavar csak! Itthon is van gazdag pasi! Írj ha gondolod!
2020. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Azt tetkója válogatja, hogy izgat-e, vagy lelohaszt.
2020. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Szexben nem zavar, ha tetovált a csaj, de kapcsolat szempontjából a természetességet kedvelem.
2020. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Hát ennyi erővel a Dörmögő Dömötörre is kiverhetem.
2020. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar!
2020. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!