Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg a barátom,hogy folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a barátom,hogy folyton ezeket csinálja ?? L

Figyelt kérdés

Először is a túlzott anális szexre való vágya.


A második folyamatosan prosztatáját ingerli,alapból nem lenne gond,de kicsit túlzásba esik szerintem,kb minden szexnél felrak magának valamit és önkelégíteni is így szokott,hogy dugos magának fel dolgokat.


3. azt is akarja,hogy én dugjam meg őt.


Vagy biszex? Vagy ez normális? lehet attól teljesen hetero,hogy folyton ingerli magát análisan??


2020. júl. 30. 10:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szereti az alárendelt szerepet vagy a megaláztatást.


Nekem is voltak hasonló vágyaim, a barátnőm ezeket ki is használta, mert neki is tetszett. Bár izgatott mint a fene, de mégse tudnék a számba venni egy húsvér péniszt. Maga a szituáció izgatott, hogy milyen megalázó.


Szóval nyugi, de beszélgessetek erről.

2020. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%
Dugd seggbe jó keményen síkosító nélkül. Ne aggódj elmegy tőle a kedve majd.
2020. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!