Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg a barátom,hogy folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a barátom,hogy folyton ezeket csinálja ?? L

Figyelt kérdés

Először is a túlzott anális szexre való vágya.


A második folyamatosan prosztatáját ingerli,alapból nem lenne gond,de kicsit túlzásba esik szerintem,kb minden szexnél felrak magának valamit és önkelégíteni is így szokott,hogy dugos magának fel dolgokat.


3. azt is akarja,hogy én dugjam meg őt.


Vagy biszex? Vagy ez normális? lehet attól teljesen hetero,hogy folyton ingerli magát análisan??


2020. júl. 30. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem attól még hogy az erogén zónái így vannak bekötve még nem vonzódik pasikhoz.
2020. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az első írta, ezektől nem lesz bi vagy homoszexuális, ha kiderül hogy kívánja a saját nemét szexuálisan akkor kijelenthető.
2020. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

A meleg az, mikor a férfi a férfiakra izgul.

A bi meg az, mikor mindkét nemre.


A pasid a leírtak alapján rád izgul, csak egyéb ingerekre is vágyik. Ilyen pl a prosztatamasszázs.

2020. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Férfiakkal is szexel? Vagy szerelmes beléjük? Mert azt jelenti a homoszexualitás
2020. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hú rendben köszönöm :) Ez kicsit megnyugtat. Hát nem tudom azért van egy meleg haverja :O akivel mióta velem összejött nem tartja a kapcsoaltot meg elvileg bevallotta a meleg srác,hogy szerelmes belé és azután nem beszéltek pár hónapig. Azért nem tudom ki tudnám nézni belőle,hogy megudta :OO meg volt hogy kéredztem hogy most bi azt mondta nem hiszi.

Mert azért,ha ez kiderülne ezt nem tudnám tolerálni.

2020. júl. 30. 10:32
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

1. az a férfi erogén zóna, és eszméletlen jó dolog ha azt izgatja valami vagy valaki. Érthető hogy sokszor vágyik a nagyobb élvezetre.

2. ha vonzódik a férfiakhoz is, akkor sem meleg, hanem biszex.

2020. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
"azt mondta nem hiszi" ?? Akkor nem 100% benne ezek szerint? Hány évesek vagytok amúgy? 18 éves kor környékén már kéne ezt tudni azért.
2020. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát erre rákérdezek majd nála megint. pár hónapja mondta ezt,hogy hát nem hiszi ,hogy az lenne .
2020. júl. 30. 10:52
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
Látens. Még ő sem tudja de izgatják az ilyen dolgok..
2020. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Ezt akartam pont írni, biszex csak nem vallja be magának sem. Heteroszexuális férfi ilyeneket nem csinál. A többi válaszoló sajnos hülyeséget ír.
2020. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!