Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg a barátom,hogy folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a barátom,hogy folyton ezeket csinálja ?? L

Figyelt kérdés

Először is a túlzott anális szexre való vágya.


A második folyamatosan prosztatáját ingerli,alapból nem lenne gond,de kicsit túlzásba esik szerintem,kb minden szexnél felrak magának valamit és önkelégíteni is így szokott,hogy dugos magának fel dolgokat.


3. azt is akarja,hogy én dugjam meg őt.


Vagy biszex? Vagy ez normális? lehet attól teljesen hetero,hogy folyton ingerli magát análisan??


2020. júl. 30. 10:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
10-es végülis rajtad kívül mindenki mást mondd, de akkor biztos mindenki más a hülye, csak te vagy egyedül az okos. Az ilyen degenerált gondolkodástól hányi tudnék, és szívem szerint bele a fejedbe, hogy legyen valami benned, mert jelenleg a csulám is okosabb mint amit itt magyarázol.
2020. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem 10. vagyok, de szerintem se tiszta, hogy nem hiszemezik arról, ha megkérdezik tőle, hogy biszex-e? Miközbe szexelek a barátnőmmel, nem akarnék bedugdosni hátra is magamnak ezt azt az is biztos. 11. inkább veled van gond, nem? Ok, hogy erogén zóna van hátul is, de ne akarja már mindig ezt csinálni, mert ha ez fontosabb, minthogy egy formás puncit, szép női lábat, mellet simogasson, ott már vannak bajok!
2020. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Írta hogy inkább azt akarja? Nem. Azt írta, hogy mellette. A kettő nagyon nem egy és ugyanaz.
2020. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem pedig esélyes...
2020. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól értem, a barátod szeret téged, csak veled akar lefeküdni, akkor nem mindegy, hogy biszex-e? Ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy "szőke a hajam, de azt gyanítom, hogy a barátom a barna hajúakat is szereti. Nem tudom, ezt tudom-e tolerálni." Annak hogy valaki hetero vagy biszex, semmi köze annak, hogy monogám-e, vagy megcsal.
2020. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
15.Ok és szerinted, ha nem kapja meg azt amit szeretne, akkor mi történik előbb utóbb?
2020. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
44%
Az is lehet, hogy csakis nökkel képzeli el a szexet de nagyon "begyakorolta" a végbél, prosztata izgatást, igy a nélkül nem megy neki az elélvezés.
2020. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de őszintén igen zavarna ha kiderülne,hogy biszex. Azért nem hiszem hogy egy életet le tudna élni úgyhogy elnyomja a vágyát a férfiak iránt is. Aztán félehetnék hogy mikor csalt meg és mit hozott haza betegséget akár. Meg elég attól tartani ,hogy nőkkel nem hogy még a férfiakra is legyek féltékeny ?? :D azokkal azért nm tudok versenyezni.

Igen konkrétan 16 ezaz amiről szó van,hogy neki igényei vannak erre durván.

És ő maga is modnta,hogy szerinte se normális hogy ezekre vágyik.

2020. júl. 30. 14:22
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Heteroszexuális férfi ilyenre nem vágyik, el sem tudná viselni. Akik ide írnak és idegesen is ráadásul azok is biszexek csak elfojtsák. Van baj.
2020. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%
ahogy elottem irtak, ez nem egy heteroszexualis ember profilja, ennyi.
2020. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!