Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok akik nem szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akik nem szerettek szopni. Ha nem szerettek szopni akkor miert igenylitek a csupasz/borotvalt peniszt? Az en baratnom igenyli hogy borotvaljam de nem szeret se szopni se verni nem szereti.. Szoros a farkam de nem annyira mint az oserdo..

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 10:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#8 Akkor te undorodsz a pinajatol mert minden reggel csak o matat es te nem :S
2020. júl. 23. 20:13
 12/15 anonim ***** válasza:
11# Az én vesémet nem böki ki a pinája reggelente.😄
2020. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10# akkor sem szeretem a burjánzó szört felfogod?

De utálom az ilyeneket mint te aki a saját ízlését akarja rátukmalni a másikra

Ha neked a szőr tetszik keress olyat de ne akarj róla meggyőzni

2020. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13


Te normális vagy? Milyen ízlést tukmáltam rád? Csak tettem egy megjegyzést, rakd el, aztán élj úgy, ahogy tetszik. Ezért utálod egy embertársad? Neked se kell sok! És miért vagy ilyen gci ingerült? Igyál

egy jó teát!

2020. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tízesnek igaza van. Nekem is k.rv@ mindegy, ha kívánatos az, akié.

N/30+

2022. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!