Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm gyantáztat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyantáztat, hogy vegyem rá, hogy inkább borotválja magát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy többször szőrös, mint szőrtelen is elveszi a libidómat, ő mondta, hogy sokkal jobban érzi magát, ha gyantáztatni jár... Hogy vegyem rá, hogy borotválja magát inkább? Eléggé szőrös típus egyébként.

A barátnőm 22 éves, én 24 vagyok.


2020. jún. 13. 20:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Járjon gyakrabban gyantáztatni és szeresd
2020. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, amikor nem ér el egy szintet a nagysága a szőrnek nem lehet szedni.
2020. jún. 13. 20:35
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Felszínes pöcs vagy.
2020. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Miért is?
2020. jún. 13. 20:37
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha 24 évesen ettől függ a libidód, na azt megette a fene!
2020. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

No vagyok es oszinten sajnalom. Egy dolog, hogy sikerult a baratnodnek elfogadnia magat, ahogy van, masik dolog, hogy ezt a partner gyomranak is be kene vennie.

Mas, ha olyan lett volna eleve, hogy nem tetszik. De csak mert elvbol elhanyagolja magat, es nem is ismerne el, ezt neked nem kell igy toleralnod. Illetve az a baj, hogy barmit eroltetsz, te leszel a szemet.

En drasztikus kijelentest tennek egy kedves probalkozas utan.

2020. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem hanyagolja el magát, nem gondolom, hogy ez elhanyagolás lenne. Amint eléri azt a hosszt, amikor lehet szedni megy. Nem tehet arról, hogy szőrösödik, megértem, hogy gyantáztatni jár, neki ez így jobb. De a kérdés arra irányul, hogy tudnám rávenni arra, hogy inkább borotvával szedje? Mert oké, hogy nő a szőre, de engem zavar, hogy ennyire meg kell nőnie a gyantáztatáshoz.
2020. jún. 13. 20:46
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha neki így jobb, miért válassza a borotvát?
2020. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mert az nekem jobb, ha gyakrabban szedi és nem szőrös:)
2020. jún. 13. 20:51
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha azért akarod mert amúgy szúr akkor mond meg neki - de egyébként gyantázás után nem szúr (a borotválásnál a borosta viszont igen).


Amúgy nem értem a "hogyan vegyem rá" típusú kérdéseket. Gyerekek nem tudjátok inkább megbeszélni a párotokkal??? Honnan tudja hogy te mit akarsz ha nem mondod neki? Szerinted ismer valaki valami varázsigét, hókuszpókusz bájitalt amitől a másik hirtelen ellenállhatatlan vágyat érez a gyantázásra/meghagyásra/orálra/análra/több partnerrel stb.?

2020. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!