Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm gyantáztat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyantáztat, hogy vegyem rá, hogy inkább borotválja magát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy többször szőrös, mint szőrtelen is elveszi a libidómat, ő mondta, hogy sokkal jobban érzi magát, ha gyantáztatni jár... Hogy vegyem rá, hogy borotválja magát inkább? Eléggé szőrös típus egyébként.

A barátnőm 22 éves, én 24 vagyok.


2020. jún. 13. 20:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki ajándékba egy jó minóségű epillátort! Szülinap névnap. Mond azt neki hogy olvastad hogy ezzel nem kell kivárnia hogy megnőjön a szőre, és nagyon sok pénzt spórol hosszú távon (ez igaz is)

Ne akard rászoktatni a borotvára, valószínüleg azért érzi magát így jobban mert ő is olyan mint sokunk hogy este leborotválom reggelre már szúr, és nekem a nemi szervemnél mindig nagyon csúnya irritált lesz, hiába kenek bármit. Te sem szeretnéd a kipattogzott pnciát kényeztetni gondolom. Hidd el megbánnád.

Nem tudom a pasik hogy gondolkodnak én biszex vagyok a párom is nő, pont örülnék ha a párom átszokna a gyantára/epillátorra, mert nem szeret borotválkozni minden nap,ez a pncián nem zavar, de a lába két nap után már szúr mint a fene, de a drága nem bírja a fájdalmat pont olyan mint egy pasi 😅😅

2020. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Van fogalmad arról, hogy fog kinézni szegény csaj, ha te az átlagostól erősebb szőrzetét leborotváltatod vele? Totál tele lesz gennyes szőrbenövésekkel. Nem fog tudni naponta pihe-puha babapuncival várni. Már másnap reggel szúrni fog.

Borotváltam magamat évekig, tudom miről beszélek. Megváltás volt áttérni gyantázásra.

Könyörgöm ne legyél ekkora P_Ö_C_S!


Vagy fizesd be egy IPL kezelés sorozatra, de ahhoz meg szerintem túl sóher vagy.

2020. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!