Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm gyantáztat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyantáztat, hogy vegyem rá, hogy inkább borotválja magát?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy többször szőrös, mint szőrtelen is elveszi a libidómat, ő mondta, hogy sokkal jobban érzi magát, ha gyantáztatni jár... Hogy vegyem rá, hogy borotválja magát inkább? Eléggé szőrös típus egyébként.

A barátnőm 22 éves, én 24 vagyok.


2020. jún. 13. 20:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam hátha volt/van valaki hasonló cipőben és megegyezésre jutottak, tapasztalatokra voltam kíváncsi:)
2020. jún. 13. 20:56
 12/22 anonim ***** válasza:
78%

Ugye, tudod, hogy ahhoz, hogy sima legyen, konkrétan naponta borotválni kell (minimum, de nekem pl. már fél nap után elkezd szúrni - ez a probléma gyantázásnál nem áll fenn), ráadásul borotválni nem igen szoktak minden nap, mert nagyon megviseli a bőrt, kipirosodhat és kipattoghat az egész? Arról nem is beszélve, hogy legyantáztatni pár perc, önálló borotválgatással meg iszonyat sok idő elmegy, nem melleseg rohadt fárasztó.

+ Egy korábbi válaszolóval egyetértve, ha neked már ennyitől leromlik a libidód, akkor bajok lesznek.

2020. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

#9! Neked jobb!

És hogy neki mi a jobb az nem számít? Ennyire önző vagy? Kölcsönös kompromisszumról még nem hallottál?

2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Neked még nem való kapcsolat, kisfiú vagy, nem férfi.
2020. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%
Mondd meg neki,hogy sajnálod,hogy gyantáztatni jár,mert fàjdalmas,és kérdezd meg,hogy miért nem borotválja inkább,az nem fáj neki és simább is lesz a bőre.Hátha veszi az adást.De ha azt szeretnéd,hogy nagyon szeressen lepd meg 5 alkalmas lézeres szőrtelenítési kuponnal,vagy otthon használható IPL készülékkel.(pl philips lumia)
2020. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak mondom hogy a borotválásnál fájdalmasabb dolog nincs. Ki akar állandóan kipattogni? A gyanta kevésbé fájdalmas, és nem olyan hosszadalmas.

De gáznak tartom nemtől függetlenül amikor valaki meg akarja szabni a másiknak hogy mit tegyen a saját testével, és hogyan.

2020. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Az utolsónak igaza van, plusz a borotválástól egyáltalán NEM lesz simább - a gyanta SOKKAL tartósabb, és az egész szőrt kitépi, míg a borotválás soha nem lesz tökéletes, picit mindig szúrni fog (és amint elkezd visszanőni, tehát legkésőbb másnap már szúr az egész, míg gyanta után lassabban kezdenek megjelenni az új szálak).

Egy szó, mint száz, még teljesen logikátlan is ez a kérés.

2020. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%

A borotvalas fajdalmas???

Kipattogzas kivedesere is vannak modszerek. Nem szabad hagyni benoni a szortuszot. Borradir, dorzsi szivacs. Utana krem. Ettol baba lesz. Es naponta tiz perc alatt az, egesz megvan.

Eljenek az ontudatos szoros nok, akik lepontoznak.

Egy borotvalt nem kipattogzott no.

2020. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neked 10 perc, de a legtöbb nőnek sajnos nem csak annyi. És a borotválás igen is irritálni tudja a bőrt. Van, aki akármennyire próbálkozik, úgyis lesznek benőtt szőrszálak, utána irritáció - és még meg sem említettem, hogy amikor elkezd visszanőni, akkor iszonyúan tud viszketni/fájni. És ha erre naponta még ráborotválsz, csak egyre rosszabb lesz a helyzet.

Hidd el, nem mindenkinek bírja a bőre a mindennapos borotválást. Ha neked bírja, akkor szerencsés vagy.

2020. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilátor.Ha nem tudom megvárni amig gyantázásra alkalmas a lábam akkor van egy nagyon jó epilátorom ami a legkisebb szőrt is kiszedi.Borotva nálam szóba se jöhet mert 2 naponta kell gyantázni meg havonta ráadásul már alig van a lábamon szőr pedig mikor kezdtem sűrű volt.
2020. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!