Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok akik nem szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok akik nem szerettek szopni. Ha nem szerettek szopni akkor miert igenylitek a csupasz/borotvalt peniszt? Az en baratnom igenyli hogy borotvaljam de nem szeret se szopni se verni nem szereti.. Szoros a farkam de nem annyira mint az oserdo..

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

En szeretem kenyesztetni a párom

De ha nem is szeretnem elvárnám tőle h igen is legyen csupasz hiszen sokkal de sokkal szebb látvány illetve en úgy gondolom hogy a higenia egyik alap feltétele (számomra) :)

2020. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Borotváld le, 2 cm-el nagyobbnak fogod látni :)
2020. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól is lenyírom 1-2 miliméteresre mert úgy kényelmesebb.
2020. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Oké, az teljesen rendben van, ha valaki szerint kopszo szebb, ez ízlés dolga. De ezt a higiénia dolgot engedjétek már el. Milliószor elmondták már bőrgyógyászok és nemiszervdoktorok, hogy a szőrtelenség nem emeli a higiéniaszintet, hanem rontja. Ettől függetlenül, ami kordivat, az kordivat, vagy ha szimplán csak úgy jobban tetszik, borotválja, aki szeretné, csak a higiéniára pont hogy jobban oda kell figyelnie.


Amúgy meg nem unalmas, lányok, hogy 100-ból 95 farok borotvált? A szőrzet is ad egy egyedi fazont a pénisznek, ahogy a puncinak is (és most itt nem arra gondolok, hogy milyenre fazonozod, hanem alapból a színe, göndörsége, sűrűsége, kiterjedtsége).

2020. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kopszo = kopaszon
2020. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4# nem nem unalmas

Sőt ha a göndörödő sűrű fanszörzetre gondolok ahonnan kikandikal egy kukac hát elkap a hányinger

2020. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha neki annyira fontos, akkor nem értem, hogy miért akadsz ki rajta. Okozz neki örömöt és kész, ne várj érte fizetséget
2020. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nincs elhanyagolva nem annyira szoros csak epp nem borotvalom.

Nekem is szerezhetne oromet o is. Ha latvanybol tetszik akkor gondolom a vagy is ott lapul hogy befalhasd vagy foghasd es verhesd :) O nem csinalja egyiket se ezert nem ertem miert akarja,hogy csupasz legyen :)

2020. júl. 23. 16:13
 9/15 anonim ***** válasza:
8# Akkor kb undorodik a pöcsödtől. Az én barátnőm reggel a takaró alatt mindig rámnyúl és az orális dolgokkal sincs problémája.😋
2020. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

6


Hát én sajnálom, hogy ha szőrös péniszről van szó, neked egyből egy kukac jut az eszedbe (nyilván pocakos gazdával). Holott egy méretes fqszra is gondolhatnál,

ami nem vész el a szőrben, aminek a gazdája egy atletikus fazon.

2020. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!