Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Ha egy szubmisszív lánnyal BÁRMIT megtehetnétek, amit CSAK AKARTOK, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 22:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy én sem értem ezt az oldalt. Fura a helyzet. Ha valaki a való életből tényleg hoz egy példát vagy leírja a valós vágyát, akkor elég sokszor lepontozzák. Az előbb, még én is le voltam pontozva, pedig az életemből hoztam példát és a nő is akarta és élvezte.
2020. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Én azt mondom, hogy bár drasztikusan írta le az 5-ös válaszoló a vágyát.

De bizony a szubmisszív nők ilyenek, és ezt kedvelik.


A 6-os hölgynek mondanám, hogy ez a dolog nem arról szól, hogy finoman lágyan ki vagy kötözve, és rózsszirmokkal simogatják a nunidat.

Bizony az ilyen nőknek, egy minden téren kemény férfi kell, az ésszerűség, és a kölcsönösség keretein belül.

F

2020. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen a kedvemet lelném benne. Hogy ez mit jelent az nagyban függ az adott pillanattól.

Nekem a bdsm nem egyenlő azzal, hogy bolond módjára verem a másikat, nálam az alá-fölérendeltség az érdekes benne. Ebbe viszont közös megegyezés után sok minden belefér.

2020. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

10-es

Jogos a kérdés.... Köszönöm, hogy figyeltél helyettem is. Kicsit késő van már. 😅

A 6-osnak szántam, de a 7-es válaszolóval értek egyet. Hiszen nem a Szürke 50 árnyalata című limonádé alapján kell ezt az egészet elképzelni. A fantázia és a valóság teljesen más.


Az 5-ös válasza csak a realitás. Én speciel imádom. 😉


A 8-as voltam

2020. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

Á így már értem a dolgot, 8-aska... ☺️


Igen én egy válaszra reagáltam azzal, hogy én miket képzelnék most el 1 sub csajjal.

Ezek a reális dolgok.

Lehet nem finoman adtam elő, de ez nem is erről szól szerintem.

És igen 1 dolog a fantázia, meg másik az, mikor valaki tudja is mi ez pontosan.

Nincs baj azzal, ha valaki szeretkezni szeret, finoman, lágyan, érzékien, de az nem ez a kategória.


Ja és, én voltam az 5-ös

2020. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Soha nincs kész forgatókönyvem, mindig alkalmazkodni kell, ha kell akkor improvizálni. S persze jól ismerni, vagy ráérezni a másik fél tabujaira és arra, hogy mit szeretne átélni. A BDSM nem csak a testiségről szól, fenekelés, kötelek, láncok stb. csak közvetítőeszközök, de nem a végcél.
2020. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

Én switch vagyok. Egy full sub lánnyal jól el tudnék játszani. Először is megtiltanám neki hogy magához nyúljon. Minden orgazmust tőlem kell várnia. 1hetet várnék aztán amikor hazaérek az ajtó előtt kellene várjon teljesen meztelenül térdelve és illatosan.

Megkérdezném, hogy mit csinált vacsorára és megkóstolnám. Ha kitett magáért, akkor utána kinyalnám elég szenvedélyesen.

Viszont, ha nem akkor a fakanállal verném vörösre a seggét és utána csak a száját használnám.

Tartanék neki szopató leckéket. Térden vagy guggolva kellene szopnia szélesre széttárt combokkal és ha nem tetszik a teljesítménye vagy azt látom hogy kíméli magát, akkor jókorát rugnék a pinájára. ^^

5-6 rugás után szerintem tövig nyelné a farkam kérdezés nélkül.

Ha szexet szeretne, akkor nyugodtan mondhatná nekem, de csak térdelve és könyörögve úgy hogy közben az arcát is a földre helyezi és a segge pucsítva felém néz.

Ha elég jól csinálja akkor mondanám, hogy rendben de előbb másszon fel és hasaljon az ölembe. Szex előtt kézzel elverném mindig, hogy ne essen ki a szerepből véletlenül. Csak elfenekelés után lennék hajlandó megdugni. Akkor viszont nagyon. Lennének pózok amiket megtanítanék neki és amikor mondom abba kell vágja magát.

Pl háton fekve a két kezélevel a térdhajlata alatt átfogva szélesre széthúzva a combjait és feltárva nekem a punciját. 🙂

2020. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

a bdsmnek továbbra is több ága van.


A subot az irányítás izgatja, a fájdalom pedig a mazohistát. Jegyezzétek már meg.

2020. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
18 A kérdés úgy szólt, hogy bármit megtehetünk. ^^
2020. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Előzetesen mindent megbeszélnék vele,hogy neki és nekem is jó legyen.

A nagyon durva dolgok híve nem vagyok,de tudom milyen a másik oldalon lenni.

2020. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!