Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Ha egy szubmisszív lánnyal BÁRMIT megtehetnétek, amit CSAK AKARTOK, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 22:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ez attól függ, hogy mi jön be neki, de biztos ki lenne kötözve 😏
2020. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia

Most akkor kezdjük ide felsorolni a szokásos bdsm dolgokat, hogy hogyan akarnánk kikötözni, minden lyukadat megtömni, de előbb hogy náspángolnánk el, meg milyen kifinomultabb kínzási módjaink és eszközeink vannak? Pontosan minek is? Versenyeztetsz minket? :D

2020. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

A bármit bdsmben nagyon veszélyes kategória. Az a szub akivel bármit megtehetsz, az nem jó partner.


Persze mindenkiek vannak fétisei ha ezeknek a kiélése kölcsönösen összejön az a karartikus. Különösen olyan tapasztalt szubbal aki ismeri a határait, bízik benned 👌

2020. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Amit már megtettem: Pofozás, hajtépés, ököllel ütés, szóbeli megalázás, földre nyomás, sperma felnyalatása a földről, durva anál, hányásig szopatás, fojtogatás, nyilvános helyen szex.

Amit még megtennék: Szexelni mások előtt, előtte szexelni mással, vágás.

2020. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%

Én 1 mocskos kis qurvának nézném, és szana szét használnám minden lyukát.

Hátulról fúrnám, miközben húznám hátra a haját, és közben a seggét markolnám, persze előtte a száját is szét tosznám.

Ő meg mocskos dumákkal biztatna, hogy még keményebben domináljak felette.


Nem tudom mi változott, hogy ezt le írtam, de szerintem akinek van fogalma az alá-fölé rendeltségről, az nem lepődött meg a fenti sorokon.

F

2020. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát elég sokszor fantáziáltam a bdsm-ről, de az utolsó után már a kedvem is elment ettől 🙃

L

2020. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
#6: Hát, nem a szürkeötvenárnyalata alapján kellett volna elképzelni a dolgokat...
2020. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van 6-os. Csak reálisan felvázoltad miről is szól ez. Fantázia és valóság között nagy a különbség.


Szub N

2020. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

6-os


Azt azért ne felejtsük már el, hogy az mikor egy nő submissziv, az nem 100%-ban egyenlő azzal, hogy bdsm.

Egy sub csajt az alárendeltség izgat, nem feltétlenül a ki költözés.

És aki alárendelt szerepben szeret lenni nőként, az azt imádja ha durván, dominálnak felette.

Nyilván mind 2 fél örömére.

Akinek volt már dolga ilyen nővel, az tudja miről van szó.

2020. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8

Most akkor kinek van miben igaza?

2020. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!