Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a leggázabb szexre csábító duma, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már pár, akit érdekel, privátban leírom.

2020. júl. 15. 12:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 10/8-as!

Nem azzal van a gond, ha egy lány nem jön be neked és elutasítod, illetve nem is azzal hogy a lány írt neked. A probléma a gyermeteg gondolkodásoddal van, hogy 23 éves léttedre, még pontozgatod a lányokat. Másrészt pedig nem vagy férfi, ahogy azt az egyik hozzászólásodban írtad. Esetleg csak fiúcska.

Ui. kíváncsi lennék az egyetemre és a szakra :)

2020. júl. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
4%
Okj-s Agysebész!😂
2020. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy nem ezt a topicot kéne szétoffolni. Adott egy választ, kicsit bunkó volt, de hát, nagyon sokan azok, ennél sokkal cifrábbak vannak a GyK-n (meg az életben is) ennyi erővel mindenhol kiakadás-show lehetne rendezni. Puzsér elmúlt 40, és mégis mindenkit pontoz, ez egy szokás, ha nem tetszik, akkor is elég egyszer elmondani, nem oldalakon át pörögni egy hülyeségen, mert a kérdező nem erre volt kíváncsi
2020. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
4%
Mérnökinformatika szak, kedves nem tudom ki a fene vagy. Na a tiéd mi?
2020. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
37%
Szintúgy mérnökinfó BME 2 éve végeztem, de úgy látszik már bárkit felvesznek.
2020. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
4%
Nekem hiába jössz azzal, hogy elvégezted a VIK et. Nem vesznek fel akárkit kedvesem az egyetemre, bár engem nyilván. Egyszer egy nővel beszélgettem nem jött be nekem különösebben, viszont gondoltam pár szót érdemel. Megkérdeztem tőle, hogy hova jár. Mondta turizmus vendéglátás. Kérdeztem, hogy hova? Mondta, hogy BCE. Mondtam neki, hogy az mindenhol büfészak. Magától elment, nem is bántam meg. Én úgy tekintek rájuk mint a számítógépekre.
2020. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
89%
46-os nagyon nagy az arcod, de szerintem troll vagy, csak hecceled itt az öntudatos csajokat.
2020. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll.
2020. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is tűnhetek neked annak, mert megszoktátok, hogy a nők utasítják el a pasikat. Azon sosem lepődtök meg, hogyha nő utasít el, akármit is ír. Persze ha pasi utasít el az troll azonnal mi? Mióta felvettek az egyetemre, napközizem meg büfészakozom azokat, akik könnyebb szakra járnak. Ha pasi, ha csaj.
2020. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
14%
Remélem azzal tisztában vagy hogy a mérnökinfó nem a legkönyebb szak, de közel sem a legnehezebb, esetleg közepes. Szóval erre nem kell nagy arcnak lenni + először végezd el... Mint mondtam, úgy látszik bárkit felvesznek remélem azért a diplomát nem adják bárkinek mert ha igen... Akkor nagy szarban van az ország...
2020. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!