Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a leggázabb szexre csábító duma, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már pár, akit érdekel, privátban leírom.

2020. júl. 15. 12:02
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
7%
Minek küldjek neked? Nekem nem kell bizonyítani egy ismeretlen nőnek de te is küldhetsz akkor. Amit írtam nem volt kamu tényleg így próbálkozott a nő és kb tényleg 10/5 volt én meg kb annyi mint amit mondtam. De nekem nem kell bizonygatnom neked az zavar téged, hogy a nő ír rá a pasira? Még egyszer kérdezem. 23F
2020. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
80%
5: na azt nem ajánlott 😀😂 lehet az utalványt mar megfontoltam volna 😂
2020. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
83%

23/F

Lehet hogy olyan hű de jó pasi vagy de könyörgöm ennyi idősen mi ez a pontozgatos baromság?

Ideje lenne felnőni agyilag te 10/szerencsetlen

2020. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
89%
13-as 23 évesen már nem fog felnőni, hiába kéred, ilyen marad. Helyesen írni sem tanult meg, láthatod.
2020. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Úgy nézem, kissé eltértünk a témától 😃
2020. júl. 15. 13:20
 16/53 anonim ***** válasza:
73%
15: Csak egy kicsit :D De tudod, itt mindig megy a fröcsögés.
2020. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Tudom 😏
2020. júl. 15. 13:26
 18/53 anonim ***** válasza:
80%

#6

Küldj már egy képet, kíváncsi vagyok lányként, hogy milyen a 10/8,5-ös pasi manapság. Nem bizonygatás miatt, csak kíváncsi vagyok.

Kérdésre valaszolva: Szia cica, lehetek a gazdád? szöveg volt a legprolibb.

2020. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan nem nő vagyok, de egy hatalmas sztori jutott erről eszembe.

Egyik barátommal ültünk egy presszó szerű kocsmában, és hát sokat ittunk.

Akkor megérkezett egy csapat lány és haverom egyet kinézett magának és oda is ment a következő szöveggel:

"Szia drágám"

Erre a csaj kikérte magának, hogy mi ez a stílus, mire a srác elkezdte magyarázni hogy ő egy időutazó és tíz évet visszament az időben hogy velem ihasson, mert engem autóbaleset ért a jövőben és meghaltam, de a lényeg hogy ők ketten addigra házasok voltak és mi lenne ha ennek tudatában elmennének...


Én az asztalra borulva sírva nevettem, a csaj szintén, a barátnői szintén. Mondanom sem kell hogy első körben el lett zavarva emiatt a nyilvánvaló baromság miatt.


Aztán pár hónapra rá levarrta a csajt mert megkereste fbon és ráírt. Na most nevess :D


De rövid életem során ez volt a leggázabb felszedős sztori amit élőben hallanom kellet :D

2020. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

#19

Ez nagyon jó 😃

2020. júl. 15. 15:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!