Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a leggázabb szexre csábító duma, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már pár, akit érdekel, privátban leírom.

2020. júl. 15. 12:02
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjátok már a rusnyaképű szűzfiút, amíg válaszolsz neki, mindig írni fog, 14évesen nem bírjál ki, hogy ne övék legyen az utolsó szó. Csak ignoráld, azt lekopik
2020. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
81%
23: Jó tipp, köszi!
2020. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
70%
Hát barátom ha ennyire menő lennél akkor nem a gyakorin próbálnád fényezni magad :D de ha te ennyire hülyének nézed a nőket, akkor küldözgess képet nyugodtan majd a magukat nőnek kiadó melegeknek (s ne felejts majd el farokképet csatolni hozzá :D
2020. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem nő vagyok én sem, de egy hasonló történet...


Anno az egyik fesztiválon, lepusztult, koszos, koncert utáni leharcolt állapotú ruhában, félig elszakadt mocskos polóban, a fejemre téve egy popcornos dobozzal "koronának", nem túl józanul odaléptem két lányhoz és spontán jött az ihlet "Sziasztok az Europian fotóstúdió tulajdonosa vagyok és modelleket keresek" - teljesen hihető nem? :D A szép az egyik csaj válasza volt, nagy csillogó szemekkel nézett és "de ti ugye nem csapjátok be a lányokat" pfff...

2020. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
5%
Nem is vagyok szűzfiú ez fájt. Amúgy meg oda írok ahova akarok. Mellesleg az igazság az nem fényezés. Nem nézem én hülyének a nőket csak nem jött be az aki nyomult rám ennyi. Nektek hihetetlen, hogy valakire nő nyomul? Biztos ti vagytok rondák és rátok sose nyomult nő.
2020. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
7%
Na de valamelyik ostoba gyakorizó elmondaná, hogy a 23 évesből aki nem szűz miért lesz 14 éves szűz mert nem tetszik nektek, hogy nála rondább nő nyomult rá? Talán ti is olyan buták vagytok mint az a nő én nem tudom.
2020. júl. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
83%

Bro,te most nagyon kivagy igaz? Serult a narcizmusod? Kar hogy a szemelyisegzavarod miatt annyira felszines vagy hogy csak kulsot tudod ertekelni, sajnos minden masban 10/1koruli ertekre saccollak. Igy mar egybol nem is olyan rossz az a 10/5 aki rad irt :)


27/F 10/10😏🙄😅

2020. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
97%

"Dugunk egy fillérér'? "

És tényleg így kérdezte tőlem a pasi, szó szerint..

22n

2020. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
16%
Szerinted mit kell értékelni egy szexpartnerkeresőn ha nem a külsőt? A szexpartnerkereső az arról szól. Jó ez elvileg társkereső gyakorlatilag nem. Élőben már annak a nőnek se adtam esélyt aki az enyémnél sokkal idiótább szakra ment egyetemre. Tudod én nekem van miből válogatni te örülsz ha akárki bepróbálkozik nálad. 23F
2020. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
82%
29: Egy vicc vagy.
2020. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!