Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi volt a leggázabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a leggázabb szexre csábító duma, amit kaptatok?

Figyelt kérdés
Nekem is volt már pár, akit érdekel, privátban leírom.

2020. júl. 15. 12:02
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg nem. Szexpartnerkeresőn elutasítottam egy nőt mert nem szép ez normális. Élőben meg olyat aki az enyémnél idiótább szakra ment. Nekem van miből merítenem.
2020. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
77%
31. Milyen egyetemre sikerült bejutdnod ilyen csapnivaló helyesírással?
2020. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
10%
Tippelj egyet, hátha beletrafálsz de nem hinném, hogy sikerülni fog. Amúgy nem a helyesírás teszi az embert, ráadásul nem is írtam csapnivalóan de ha akarod kifejtheted, hogy neked mi a csapnivaló.
2020. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Fiúk, szerintem privátban folytassátok 😃
2020. júl. 16. 20:17
 35/53 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jobb itt ide összegyűlik a sok irigy akiknek baj ha egy férfi visszautasít egy nőt. Ne vedd el tőlük kérdező az esélyt, hogy beszélgessenek olyan férfival akire több nő jut kérdező. A kérdésedre kaptál választ szerintem töröld ki a kérdést és nem zavar majd téged. Ráadásul több ember is ír rólam tömeges privát nincs.
2020. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
84%

Ha srácok is válaszolhatnak, akkor azt mondanám amikor egy csaj satu részegen hányás után a semmiből megkérdezte "leszopjalak?". Nem volt túl csábító.

u.i.: cirógassátok az egótokat, de másoknak ne legyetek útban, irány a váci út és bunyózzatok :D

2020. júl. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
9%
Én nem az egómat cirógatom én az igazat írtam csak más pasinak nem tetszik, hogy férfi visszautasított nőt is, mert nekik 1 se jut.
2020. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát a következő nem igán szexre csábító de csajozós duma és egyszer egy randi partnerem sütötte el 😄

Megkérdezte a srác:

- Van térképed?

- Van. Miért?

- Mert elvesztem a szemed csillogásában.

2020. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
85%
Megdughatl@k?
2020. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
96%

Egy ismerősöm be akart fűzni szexre. Mondtam neki, hogy én csak kapcsolatban szexelek, olyannal, akit szeretek.

Válasz:

-SZERETLEK!

*Sarkon fordul, elsétál*

2020. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!