Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi számít nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi számít nagy méretnek?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék lefeküdni. Olvastam ilyet, hogy átlag, ami 12-15 cm. Itt csak olyat olvasni, hogy mindenkinek 20 cm, vagy 20 feletti. Most akkor egy hivatalos oldal a kamu, vagy itt kamuzik mindenki? Én szerintem itt sok a kamus. Láttam már a barátomét és azt olyan 13 cm körülire mondom, mert kicsit kissebb, mint a 15 centis vonalzóm, viszont valami nagyon vastag, mert alig tudom szájjal kényeztetni, fáj is az állkapcsom kb 10 perc után.

19/L



2020. júl. 15. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
20 felett már nagy
2020. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
"5-öske, szerintem menjél pihenni." Akkor ne játssz felnőttesdit kislány. Majd, ha nagy leszel rájössz.
2020. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlenül a hossz a lényeg. Hiába 20 centi valakinek, ha csak 2-3 cm vastag.

Nekem volt olyan csajom, akinek előttem egy 19 centi hosszú farokkal megáldott faszija volt, de csak 4cm vastag volt és használni sem tudta, így sose volt hüvelyi orgazmusa. Na nekem csak 16cm, de jóval vastagabb és használni is tudom, így velem már el tudott menni hüvelyesen is.

2020. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 15/4.5. Tudjátok, voltak szép barátnőim és a többség azt mondta, hogy a legtöbb pasijának max ekkora vagy kisebb volt valamivel. Sok itt a kamus. Illetve nem a haralmas farkad miatt fog elelvezni a nő, hanem a technikád, fejlett szexuális kultúrád, figyelmességed miatt. Ütvefúrónak lenni nem nagy tudomány.
2020. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora fogyatékos ez a kérdező is. Feltesz egy kérdést, aztán lepontozza a nem tetsző válaszokat :D
2020. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!