Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor mi számít nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi számít nagy méretnek?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék lefeküdni. Olvastam ilyet, hogy átlag, ami 12-15 cm. Itt csak olyat olvasni, hogy mindenkinek 20 cm, vagy 20 feletti. Most akkor egy hivatalos oldal a kamu, vagy itt kamuzik mindenki? Én szerintem itt sok a kamus. Láttam már a barátomét és azt olyan 13 cm körülire mondom, mert kicsit kissebb, mint a 15 centis vonalzóm, viszont valami nagyon vastag, mert alig tudom szájjal kényeztetni, fáj is az állkapcsom kb 10 perc után.

19/L



2020. júl. 15. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Itt kamuznak. 13-16 az átlag, a gyakorin 18-24
2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Az átlag annyi, igen, kb 12-15.

Egyrészt itt sok a kamus, másrészt itt van pár olyan pasi, aki a farkán kívül nem tud semmit felmutatni, így azzal herceg és itt keres nőt, mert a való életben nem tud. Nem azt mondom, van itt rendes pasi is, de nem sok.

N

2020. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

jaa, értem. Köszike. Akkor itt gyakorin mindenkinek nagy, azért írkálnak kérdéseket, nem pedig használják a 25 centist xD

Úgy olvastam, hogy a vastagság jobban számít.

2020. júl. 15. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Jól írod. Nem jutnak csajhoz ezek a balfácánok.
2020. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Kb 17cm-től nagy, de majd te is rájössz, hogy a nők miért a nagyot szeretik.
2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Jajj, itt ilyet ne kérdezz. Ha farokról van szó, akkor itt durvábban ívelnek a számok felfelé, mintha a kormány-médiában beszélnének a gazdasági növekedésről, meg arról, hogy Mo. mennyivel jobban teljeseít... pedig az sem semmi
2020. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-öske, szerintem menjél pihenni.

Én úgy gondolom, hogy a barátom is nagy lesz nekem... vastagságra biztos is.

2020. júl. 15. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Nehéz szemre megmondani mekkora egy farok. Az átlag 15 cm körül van, de nem annyira ritka a 20 cm sem ám.
2020. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

A vastagság tényleg jobban számít illetve a keménység viszont ahogy látom kedves kérdező még nincs sok tapasztalatod. Rengeteg nő van úgy hogy szerinte jól kielégíti őt a párja a 12-15cm es farkával és hogy nem akarnak nagyobbat mert az fáj.


Mondják ezt egészen addig amíg nem találkoznak valaki olyannal akinek nagy van és képes is azt megfelelően használni, amivel csak az a gond hogy a legtöbb ilyen srác annyira el van szállva a saját méretének egoizmusától hogy nem igazán törődnek a partnerük igényeivel ami egyenes út a rossz szexhez.

Én azt tapasztaltam hogy sok nőnek a legrosszabb élménye egy nagyobb mérettel volt pont a fentebbiek miatt.

Illetve sok nő nem akar nagyobbat mert ő elégedett a párjával.Ezzel csak ott a hiba hogy különbség van az orgazmusok intenzitása között.Ha van egy számodra épp megfelelő termék ami tetszik is akkor ahhoz lojális leszel és nem feltétlen fogsz keresni másikat mert nem gondolod hogy az jobb lehet mivel nem tudod elképzelni milyen is az mert nem próbáltad ki.


Egy másik szempont hogy minden nő tágulni fog egy bizonyos fokig ahogy telnek az évek ami szintén nem igazán kedvez az "átlag" nak.

Nekem az a saját tapasztalatom alapján hogy a legtöbb nőnek egy idő után 17-18 válik az ideálissá.

2020. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

8====================)

Ez már elég nagy

2020. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!