Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elítélendő, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha lábfétisesként megmasszírozom a nővérem lábát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jobb ilyenekt nem csinálni, és eddig egész jól el is kerültem ezt, kb egyáltalán nem is gondoltam erre, mondjuk ebben segíthet hogy családi vonás a csúnya láb, nővéremnek is széles és virlisujjai vannak, meg 19 évesen bütykei, de amúgy jó csaj:). Szóval egyáltalán nem gondoltam erre, mert elítélendő és sok lánybarátom van szebb lábbal, de a múlt hét ezt megváltoztatta.

Késő este, amikor a szüleink aludtak én meg gépeztem hazajött a nővérem, és mivel egész este magassarkúban járta a várost meg bulizott látszott hogy nagyon fáj a lába. Szinte sántikált, és egy lavórba hideg vizet töltött hogy abban áztassa. És amikor meglátta, hogy nézem, kérni kezd, hogy legyek jófej és masszírozzam meg a lábát. És mivel elég jóban vagyunk, sok minden megbeszélünk (a fétisről nem tud) ezért csak ahogy láttam hogy szenved belementem. És hát sajnos nagyon beindított...Végig panaszkodott, hogy nem lett volna szabad a nagy hülye széles lábaira szűk magassarkút húzni, becsukta a szemét és kicsit nyögött is. És bár tényleg nem szép a lába, viszont nagyon puha volt és ahogy így panaszkodott róluk az nagyon szexi volt. Aztán ennek vége lett egy fél óra után, csak masszázs volt.

Viszont azóta azon vettem észre magam hogy folyamatosan a ezen fantáziálok hogy történjen ez meg megint. Ez mennyire lenne beteges/elítélendő ha rendszeres jelleggel masszíroznom a lábát? Szerintem benne lenne, mert elég jóban vagyunk és sok mindent meg tudunk beszélni.



2020. júl. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj... legalább nem dugtad meg. :)
2020. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne szépítsd: a szexuális vágyad kiélésére kihasználtad az édestestvéred. Beteg perverz állat!
2020. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Verd ki a fejedből... édes Istenem.
2020. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ez nem oké. Mivel szexuális vágyadat elégíti ki ezzel, így ez már túllép egy határt még nálam is, lábfétisesként.
2020. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha magadba el tudnád nyomni az érzést és a lábmasszázs tényleg csak egy kedves gesztus lett volna, akkor nem lenne ezzel probléma.

De így hogy már "vágysz" újra rá, inkább hanyagold a témát.

2020. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld csak, max ne mond el neki, hogy izgat .. :) (bár látom 2 éves kérdés).
2022. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!