Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pároddal nem egyforma a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal nem egyforma a szexuális igényetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Semmiképpen nem gondolkozok megcsaláson! Nekem sokkal nagyobb a szexuális igényem, mint a páromé. Neki van, hogy jobban esik egy együtt alvás vagy egy osszebujas egy fáradt nap után, én viszont nem tudok annyira fáradt lenni, hogy ne kivanjam a szexet. Van bármi tippetek hogyan lehetne ezt megoldani? Gondolom kompromisszum lesz a vége, mindketten engedünk egy kicsit. De mégis jó lenne olyanok tapasztalatait hallani akik hasonló cipőben járnak/jártak.
2020. júl. 3. 03:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez a te életed, a te kapcsolatod, így nyilván te tudod, hogy neked ez a kapcsolat megy-e vagy sem. Viszont.. mi is így voltunk a párommal. Nekem nő létemre nem igazán volt elég a havi 1-2 együttlét. Mindig azon agyaltam, hogy biztos megcsal. Meg aztán, úgy éreztem, hogy nem kíván.. nagyon rossz volt lelkileg, szakítottunk is.
2020. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudjuk, hogy vagy-e vagy férfi, de mindegy is.

1. másik partner

2. szerető.


Az a baj, hogy az intim témákban nem nagyon van kompromisszum. Vagy működik vagy nem. Én ezt tapasztaltam eddig, kemény 27 évesen, több hosszabb és több rövidebb kapcsolat után.

2020. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem szeretnék szakítani. Soha nem szerettem még ennyire senkit és vele tényleg el tudnám képzelni az egész életem. Akár úgy is ha kevesebbet szexelunk mint ahogy én azt elkepzeltem. Szóval úgy látom a válaszok alapján marad a kompromisszum:)
2020. júl. 3. 17:58
 14/15 anonim ***** válasza:

11-es voltam.

Én nem akarlak rábeszélni a szakításra, viszont ha már eleve mégis kiírtad ide ezt a kérdést, csak nem hagy nyugodni a dolog.

Nekem a volt párom egy nagyon rendes és kedves pasi-mai napig, mi is együtt terveztük a jövőt. Viszont mindig kevésnek éreztem magam hozzá, mindig azt éreztem, hogy nem kíván, mivel alig volt köztünk bármi. Én ezt vele próbáltam megbeszélni, de mindig valahogy kihátrált a beszélgetésből. Aztán méginkább elveszett mellette az önbizalmam, pedig alapjáraton nem vagyok egy félénk csajszi.

Tudod, egy idő után egyre többször jutott eszembe a megcsalás, mert mástól kerestem azt a figyelmet, amit ő kellett volna adjon nekem.

Végül csak szakítás lett a dologból, nekem pedig van egy párom, akivel teljesen passzolunk, ami az igényeket (IS) illeti.

2020. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A kompromisszum max az elején működik. Meg amíg tart a rózsaszín köd. Aztán mindenki hisztis lesz, mert nem azt kapja, amire igénye van...
2020. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!