Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ha alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha alacsony szexuális igényetek miatt a párotok nem kapná meg amire vágyik?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a feleségemmel és boldogok vagyunk de az én szexuális igényem jóval alacsonyabb mint az övé.


Ő nagyon sokat szeretne együtt lenni, ha lehetne akkor naponta többször is de nekem nincs rá igényem csak nagyon ritkán. ( sose volt,előtte se és régebben sem érdekelt különösebbnek a szex) .


Nem akarom elveszíteni és azt szeretném hogy boldog legyen de nem tudom hogy mit csináljak vagy mit csináljunk.


Arra is gondoltam hogy engedném neki hogy néha mással dugjon vagy..nem is tudom. Valakinek valami ötlet?



#Szex,szexdrive, kapcsolat
2020. máj. 19. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát azért engedni hogy más húzza fel azért elég durva. Esetleg próbáljátok többesben, vagy szedj kamagrát az lehet segítene.
2020. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Sose mennèk olyanhoz hozzá aki nem akar naponta min. egyszer lefeküdni velem

n23

2020. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2- es... Nekem nem elég napi egy 😅, de a gyerekek miatt nem nagyon megoldható sajnos.
2020. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyalj, ujjazz, vibri, ne élvezz el mindig. Ha nagyon eltér a szexuális igényetek akkor előbb-utóbb megsínyli a kapcsolatotok és akár engeded, akár nem biz' benne van a pakliban hogy félrelép ha van rá affinitása.
2020. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az opció, akkor elégítsd ki máshogy.
2020. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kivennéd a szerszámot az alsódból juttasd a csúcsra a nyelveddel, ujjaddal, vibrivel. Nem kell minden nap szexelned vele, de ha szexelsz vele, legyen alapos :)
2020. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Atya ég.. engednéd neki, hogy mással legyen? Ez igen, ez egy korrekt párkapcsolat. Ja, mégsem. A párod helyében már nem lennék a párod.😅
2020. máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értek azzal egyet, hogy engedni a mással dugást annyira aljas dolog, sőt; értékelhető, hogy ennyit megadnál érte, de szerintem sem jó ötlet. Persze minden csak beállítottság kérdése, szóval ha mindketten nyitottak vagytok a nyitott kapcsolatra, oké a helyzet. Egyébként nem.


Mégis, szerintem pár beszélgetés és kompromisszum keresés hatásosabb lenne.

Néha viszont tényleg romboló tud lenni az eltérő szexuális igény, de szerintem nem szabad hagyni már az első problémáknál, hogy eluralkodjanak rajtunk. Próbálkozni kell és meglátni, mi sül ki belőle

2020. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Azokat a válaszokat különösen, akinek a megoldás arra hogy "nem vonz a szex" az hogy "HÁ DUGD MEG MINDENNAP G*CI" . Sokat segített.
2020. máj. 20. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!