Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pároddal nem egyforma a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal nem egyforma a szexuális igényetek mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Semmiképpen nem gondolkozok megcsaláson! Nekem sokkal nagyobb a szexuális igényem, mint a páromé. Neki van, hogy jobban esik egy együtt alvás vagy egy osszebujas egy fáradt nap után, én viszont nem tudok annyira fáradt lenni, hogy ne kivanjam a szexet. Van bármi tippetek hogyan lehetne ezt megoldani? Gondolom kompromisszum lesz a vége, mindketten engedünk egy kicsit. De mégis jó lenne olyanok tapasztalatait hallani akik hasonló cipőben járnak/jártak.
2020. júl. 3. 03:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Szakítani.
2020. júl. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Szétmenni. Vagy urulógia.
2020. júl. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi szakítottunk. Persze nem két nap hanem két év után. Akkor jutottam el oda, hogy már megcsalás jutott eszembe mert annyira kevés volt. Nem vagyok rá büszke
2020. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

Ajánlanám, hogy vedd saját kezedbe az ügyet néha. 😉


Ha egyébként van szex, akkor szerintem kár szakítani.


Nálunk is szokott lenni, hogy nem mindig kívánjuk egyszerre, ilyenkor vagy egyoldalú orál van vagy megoldjuk egyedül.

Ez egy hosszútávú kapcsolatban normális.

2020. júl. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is ahogy a 4# írja.
2020. júl. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Hogy lehet olyan, hogy valakinek nincs kedve szexelni, ha egyébként vonzódik a párjához? Én folyamatosan szexelnék, nem tudok meglenni nélküle :D



27F

2020. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Idővel úgyis másik partnered lesz. A harmadik évezredben már nem kell zokonvenni azt se ha te keresel szexpartnert, aki kielégíti az igényeid,ha a párod nem tudja. Csak ne titkold el.
2020. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Csere! De most komolyan. Lehet ideig-óráig húzni, meg megpróbálni javítani rajta és lesz is olyan időszak, amikor működni fog. De hosszútávon ez nem fog megváltozni és rányomja a bélyegét a kapcsolatra.
2020. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Önkielégítés a megoldás. Viszont az fontos, hogy ezt beszéljétek meg előtte, mert van, aki rosszul viseli.
2020. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Semmit.

Ha erőlteted abból csak a baj lesz.

L

2020. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!