Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ember vagyok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha a lányokból csak a puncijuk érdekel?

Figyelt kérdés
Elveszem azt, ami bennük a legjobb, a maradék nem érdekel...😁 Elméletem szerint a férfi és a nő sohasem értheti meg egymást. Nem egy faj, nem is kettő, hanem két külön világegyetem, és köztük egyetlen közös kapcsolódási pont lehetséges, ez pedig a szex. Minden más elképzelés önámítás, maszlag, hazugság. Egyetlen teendője van tehát egymással a nőnek és a férfinak: szexeljenek sokat! 😁

2020. jún. 22. 19:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, csak felszínes és buta. Normális nő biztos nem áll veled szóba.
2020. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, kérdező. :) Nagy kár, hogy lenézed a nőket.
2020. júl. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Minél jobban megy felettem a kor, annál inkább ugyanígy gondolkodom én is. Bár nem ennyire proli módon, hogy "elveszem, ami a legjobb", ezért is nincs senkim.


Hitegethetnék normál lányokat komoly kapcsolat céljából és megkapnám a szexet, de csomagban nem kell.


Arra várok, hogy legyenek élethű szexrobotok.


Felszínesnek és önzőnek azért nem tartom magamat, mert szexuálisan mindent megadok a nőknek. Csak olyan nőt lehetetlen találni, akinek ez elegendő lenne.


Akkor tartanám magam felszínesnek és önzőnek, ha belemennék egy látszat-kapcsolatba csak azért, mert "ez az élet rendje" meg "ezt tartják az emberek normálisnak".

2020. júl. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

azért szavaznak annyira a felszínességre, mert úgy gondolkodsz mint egy rasszista. Egyáltalán nem érdekel, hogy ki ő, mit gondol, személyiség, vagy karakter, az egyetlen dolog ami érdekel téged az, hogy van e punci. Ez ugyanaz mint ha csak bőrszint néznél, vagy azt, hogy jár e templomba.


Te mint személy, azt csinálsz amit akarsz, de magát a társadalmi érdekeket nézve, remélhetőleg hamar kihalsz és az életmeglátásodat magaddal viszed, mert az ilyen visszamaradott gondolkozástól fejlődünk ilyen lassan. Lehet magadat hasznosnak látod, de összességében te csak teher vagy az emberiségnek.


Persze azt is figyelembe kell venni, hogy te most csak provokálni akarsz, egyértelműen túlzol és unatkozol, még ki is emeled a hülye "nem-kérdésedet", mert ez nem kérdés, csak vélemény kinyilvánítás, ergo olyan vagy mint azok az ál-hír terjesztők, akik "poénból" rosszat akarnak az embereknek és azon kacagsz, hogy mások ezt komolyan veszik (és megint visszatérhetünk arra, hogy az emberiség jobb lenne nélküled)

2020. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
a #3-as kis leszbi palántának üzenném, hogy én nőként és biszexként is mondhatni hasonlóan gondolok a nőkkel való (szexuális) kapcsolatomról, mint a kérdező. Igaz én nem vagyok ilyen alja gyökér, de nálam (is) az játszik, hogy férfiakkal keresem a komoly, hosszútávú kapcsolatot, egy lányt meg addig bolondítok, míg lefekszik velem, mert csak a szép formás teste érdekel, összejönni nem akarok vele.
2020. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
28%
Mai nők másra ugyse valók.
2020. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Aki a puncit szereti,rossz ember nem lehet:írta aki bírta
2020. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy ez baromság!

Egy nőt ugyanúgy meglehet érteni, ahogy egy nő is meg tud érteni egy férfit.

A szex semmit nem ér, ha nincs mögötte érzelem. Össze sem hasonlítható a kettő.

Ilyen kijelentéseket azok az emberek tesznek, akik annyira egyedül vannak, hogy inkább megmagyarázzák maguknak, hogy nem kell nekem senki, ez így jó.

2020. aug. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem nem arra is lehet használni hogy minket minden körülmènyek között szolgáljanak 😆😃😃nő vagyok ja ès így az anyagi dolgok is feleződnek 😆😆
2020. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Mkdir ***** válasza:
Szerintem ennek a kérdésnek és szavazásnak valójában nem része hogy érdemben választ kapj. A válaszok és reakciók érdekelnek. Tanulmány? Unalom? Felmérés?
2020. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!