Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz ember vagyok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok, ha a lányokból csak a puncijuk érdekel?

Figyelt kérdés
Elveszem azt, ami bennük a legjobb, a maradék nem érdekel...😁 Elméletem szerint a férfi és a nő sohasem értheti meg egymást. Nem egy faj, nem is kettő, hanem két külön világegyetem, és köztük egyetlen közös kapcsolódási pont lehetséges, ez pedig a szex. Minden más elképzelés önámítás, maszlag, hazugság. Egyetlen teendője van tehát egymással a nőnek és a férfinak: szexeljenek sokat! 😁

2020. jún. 22. 19:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%
#7 nem már leszbikus létedre ezzel jössz. össztron nem tudom hogy kell írni. de a leszbikus bulikon a legyet is reptében szitu van. sokkal többen és sokkal könnyeben lefekszenek egymással mint a hetero bulikon. ezt az egyet irigylem a leszbikusoktól és a melegektől, hogy mindenki átmegy mindenkin
2020. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 ASegélyember ***** válasza:
86%
Olyan válasz mért nincs, hogy: Szerintem te meleg vagy. Mert nekem eskü ez jött le ebből a maszlagból, logikusnak gondoltam hogyha a nőket nem érted meg, akkor vagy az vagy vagy vegyestüzelésű
2020. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%

Értem én, hogy mire gondolt a költő, s szerintem mindenki is érti.


Egy gond van.


A megfogalmazás, az valami nagyon undorító.

2020. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha én a farkam után mennék, akkor inkáb nagyon boldog lennék, mert mert hagytam már ki nagyon de nagyon jó nőket sajnos....
2020. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
11:Ribikkel nem állok le és olyan alja bulikára sem járok!😌😌
2020. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%
Mind a 4 opcio ugyanazt jelenti kb, mi ertelme a kerdesnek?
2020. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy rossz ember, csak egy magányos álmodozó.
2020. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
45%
Baj van veled ha ezt komolyan gondolod a rossz meglátás nagy hiba. A rossz világkép még nagyobb. Hitlernek is volt egy elmélete. Hibás elmélete. 23F
2020. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Annyit érsz,amennyire tartod a másik embert.Annyit kapsz,amennyit visszadsz magadból.

Ez nem negatív értelemben mondom.

Egyszerűen ez a helyes leosztás.

Ebből kiindulva belöled is pontosan ugyannyi a fontos másoknak.Többre nincs szükségük.Mint személy,egyéniség nem vagy érdekes

Neked így a jó,az rendben van.

2020. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, csak ilyen embert kell keresned magad mellé... Vagy valami barátot extrákkal🤷🏽‍♀️ esetleg ott vannak még a fizetős nénik, tőlük kérhetsz segítséget:)

Mondjuk nem tudom, hogy élhet valaki teljes életet ilyen hozzáállással,de én nem szólok bele😅

2020. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!