Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon érdekel a női dominanci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekel a női dominancia. Hol tud ezt elfogadó barátnőt találni az ember?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta alárendeltnek érzem magamat, részben a gyerekkori élethelyzetem miatt. Azóta nagyon vonzanak az erős nők (fizikálisan, pszichikailag is). Nem volt még szerencsém ilyen nőbe belefutni, sőt: barátnőm sem volt még az életben.


Ha nem tudom kiélni ezt, mert nincs ilyen nő, akinek ez bejönne, akkor mit tegyek, hol keressek ezt elfogadó nőt rá?



2020. jún. 18. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Az smpixie oldal ezzel foglalkozik ott talán találsz erre a célra nőt.
2020. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez nem kell külön keresgélned, ha te visszahúzódó vagy, úgy is a nő fog dominálni, még ha elsőre nem is tűnik olyan személynek, tapasztalatból mondom.
2020. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!