Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek a főnökömmel mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a főnökömmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy buli amin a munkahelyemen dolgozók részt vettek.Itt nyilván a főnökök a helyettesek kollégák mindenki ott volt, viszont van a főnököm aki elég sokat ivott (én is elég sokat ittam de épp annyit hogy még jól érezzem magam) szóval eléggé rám volt állva főnököm aki családos apuka. Meg táncoltatott olyan helyeken megfogott úgy hogy azért ne legyen feltűnő de mégis éreztette azt hogy ő akar tőlem valamit mit tegyek ebben a helyzetben? Elég jól néz kiDe mégis sokkal idősebb nálam és csak van családja gyereke felesége nem lenne helyes bármit is tenni. Viszont attól is félek ha megtörténik bármi több és esetleg kiderül nagyon nagy probléma lesz belőle és elveszthetem az állásomat. A bulin lesmárolt és fogdosott ennyi történt,de szerintem nem rajta múlt ,hogy csak ennyi történt szerintem megrakott volna akár egy kocsiba vagy egy eldugottabb helyen
2020. jún. 22. 09:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul gondolnam,ha szeretnenk egyutt lenni egyutt leszunk, ha nem akkor nem nem hiszem, hogy kirugna felne o, hogy kiderul
2020. júl. 1. 02:54
 22/26 anonim ***** válasza:
62%
Grat riherongy lettél.
2020. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt? Leszoptad?
2020. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na mi volt végül kérdező?
2020. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most már mondhatod neki, hogy ha nem ad fizetés emelést elmondod a családjának :)
2020. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szégyelld magad!
2020. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!