Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek a főnökömmel mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a főnökömmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy buli amin a munkahelyemen dolgozók részt vettek.Itt nyilván a főnökök a helyettesek kollégák mindenki ott volt, viszont van a főnököm aki elég sokat ivott (én is elég sokat ittam de épp annyit hogy még jól érezzem magam) szóval eléggé rám volt állva főnököm aki családos apuka. Meg táncoltatott olyan helyeken megfogott úgy hogy azért ne legyen feltűnő de mégis éreztette azt hogy ő akar tőlem valamit mit tegyek ebben a helyzetben? Elég jól néz kiDe mégis sokkal idősebb nálam és csak van családja gyereke felesége nem lenne helyes bármit is tenni. Viszont attól is félek ha megtörténik bármi több és esetleg kiderül nagyon nagy probléma lesz belőle és elveszthetem az állásomat. A bulin lesmárolt és fogdosott ennyi történt,de szerintem nem rajta múlt ,hogy csak ennyi történt szerintem megrakott volna akár egy kocsiba vagy egy eldugottabb helyen
2020. jún. 22. 09:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz lefeküdni vele akkor ne feküdj le. Közöld vele nyíltan nyersen. Nem kell köntörfalazni. Nem ovisok vagytok. Minek ez a dilemma ha magad is tudod hogy nem helyes?
2020. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te le AKARSZ vele feküdni, mert izgalmas, hogy a főnököd, jól is néz ki, bejön neked. Dönthetsz, hogy mi a fontosabb, megtartani az állásod és a méltóságod, vagy kalandba bonyolódni a főnökkel. Ha az előbbi akkor ne smárolgass vele, hanem mond a szemébe, hogy NEM. Ha az utóbbi, akkor meg felesleges húzni a dolgokat. Aki lesmárol egy munkatársat, már lesmárolt mást is a felesége mellett, ha mást még nem tett.. bár erősen kétlem. Hiába a pillanatnyi élvezet, ebből csak te jöhetsz ki rosszul.
2020. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem 3 felekepp kezelheted. Szexualis zaklatas... bar nem munkaidoben tortent ha jol ertem. Vagybugy hogy emnyi volt, vicces volt, ha megint isztok lehet h ujra elofordul. Vagy, megteszed, lefekszel vele, es meglatod mi lesz. Lehet egy par nagyon elvezetes ested, es aztan annyiban hagyjatok, lehet hogy a szeretoje leszel, karrier szempontjabol jol jarsz, es ha privatban tartjatok akkor a csalad sem serul. De lehet hogy valoban kirugas, vagy egy csalad szetesese lesz az eredmenye egy kalandnak. Az elet kockazatokkal jar, egyedul te tudod eldonteni hogy bevallalod-e. F29
2020. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
81%
Ne tegyél tönkre egy családot... légyszi😔
2020. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem en teszem tonkre a csaladot hanem a fonokom sajat maganak
2020. jún. 22. 16:00
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Válaszolnál őszintén arra a kérdésre, hogy a főnököd feleségének a használt bugyiját felvennéd-e?
2020. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarnál vele lefeküdni, nem tetted volna fel a kérdést.
2020. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is te le akarsz esküdni főnököddel ja és ha megtörténik a dolog akkor az nem a főnököd hibája és nem is a tiéd hanem a ti kettőtől hibája és ezáltal ti ketten tehetek tönkre a főnököd életét
2020. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Le akarsz feküdni * utolsó voltam
2020. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Azzal nem tennem tonkre a fonokom eletet, hogy lefekszek vele egy az annak ki kellene derulnie meg miert pont en tennem tonkre oke h ketten vagyunk benne,de ha o nem akarna nem tenne tonkre a csaladjat ha neki jo lenne nem akarna engem megrakni
2020. jún. 27. 19:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!