Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek a főnökömmel mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a főnökömmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy buli amin a munkahelyemen dolgozók részt vettek.Itt nyilván a főnökök a helyettesek kollégák mindenki ott volt, viszont van a főnököm aki elég sokat ivott (én is elég sokat ittam de épp annyit hogy még jól érezzem magam) szóval eléggé rám volt állva főnököm aki családos apuka. Meg táncoltatott olyan helyeken megfogott úgy hogy azért ne legyen feltűnő de mégis éreztette azt hogy ő akar tőlem valamit mit tegyek ebben a helyzetben? Elég jól néz kiDe mégis sokkal idősebb nálam és csak van családja gyereke felesége nem lenne helyes bármit is tenni. Viszont attól is félek ha megtörténik bármi több és esetleg kiderül nagyon nagy probléma lesz belőle és elveszthetem az állásomat. A bulin lesmárolt és fogdosott ennyi történt,de szerintem nem rajta múlt ,hogy csak ennyi történt szerintem megrakott volna akár egy kocsiba vagy egy eldugottabb helyen
2020. jún. 22. 09:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

De ha te még nem.tenned szét a lábad nem tudna megrakni

Mindenhez kétt ember kell szerintem kicsit gondokoz te vagy a nő legyél már kicsit te az okosabb

Gondold magad a felesége helyébe egy kicsit gyerekük van gondolom te is el valának ha kiderülne pl hogy a terjed megcsalt

Ne szedj szét egy családot azért mert éppenséggel neked dughatnékod van, ezer nőtlen ember van szerintem ott keresgélj

De ez csak az én véleményem úgyis úgy cselekszel ahogy te akarsz de előtte picit gondolkozz el ezen a dolgon.

20/roma fiú:)

2020. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Erre szokták mondani, hogy kétélű fegyver! Lehet előnye is, hátránya is. A részleteket nem ismerjük, azt neked kell mérlegelni
2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
Na, volt már szeksz?
2020. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Igen lefekudtunk
2020. jún. 28. 13:46
 15/26 anonim ***** válasza:

Be volt állva, mint a gerely. Nem kell túlmisztifikálni, ilyenkor emberek megtesznek olyat, amit józanul nem.

Nem kell lefeküdni főleg családok apukákkal. Mi a fenének is akarsz vele kefélni???

Tetszik vagy előléptetést remélsz tőle? Csak azért mert megcsöcsörészett, attól még nem kell szétdobnod a lábad.... -_-

2020. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#13 vagyok

Innentől ünnepélyesen is a titkos szeretője vagy aki akkor ugrik amikor ő akarja. Kezet ráznék veled csak nem tudom hol laksz. :D

2020. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
24%

Figyelj már te. Nézd azt ha lefeküdsz milyen bónuszokat kaphatsz a főnöködtől.


Az semmit se számít ha egy férfinak gyerekei és felesége van, attól még kell neki élni.


Egy jó puncit megbaszni az felbecsülhetetlen.

2020. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok attól a pilanatol amikor le fekudtetek hivatalosan is a főnököd r*banca lettél
2020. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Attol miert lennek az neki ?
2020. jún. 29. 23:23
 20/26 anonim ***** válasza:
Mert mostantól akkor fog húzgálni amikor csak kedve akad vagy a munkádnak lőttek
2020. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!