Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen nehéz egy jó partnert találni? L

Figyelt kérdés

Bevallom nem 1-2 férfival volt dolgom, de azt kell hogy mondjam szinte lehetetlen olyat találni akivel passzolunk és úgy igazán egetrengető a szex. Vagy a farka nem elég nagy, vagy nem törődik velem, vagy gyorsan elmegy, vagy nem egyeznek a vágyaink, vagy ha minden rendben van akkor a libidója sokkal alacsonyabb mint az enyém... plusz persze azzal lenne a legjobb a szex aki felé érzelmek is vannak. Egyszerűen úgy érzem, sosem lesz egy igazán jó partnerem, igazán szenvedélyes kielégítő szexben részem. Pedig szerintem nem várok el extrém dolgokat. Tudom mindig kell kompromisszumokat hozni, de annyira vágynék valaki olyanra, aki mindent meg tudna adni nekem. De valahogy rosszul választok? Passz

Ti hogy vagytok ezzel? Persze szexel mindenki, de mikor voltatok utoljára olyannal akivel valóban a felhők felett jártatok? Kinek mi a titka, hogyan szűritek, kivel lenne jó a szex?


2020. jún. 21. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Majd felnőlsz kislány
2020. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat vársz el. amit leírsz az 100 /1-2x ha megtörténik.Olyan nincs,hogy mindig minden tökéletes, a másik hogy ez csak szex, ha sokat töröd magad ilyeneken, mindig találni fogsz valamit ami nem jó, és attól lesz rossz, én szexmániás vagyok,nem igazán érdekelnek ezek a dolgok amiket te problémának nevezel,nem találok olyan partnert aki illene hozzám szexuális téren,de ez másodlagos az ember kibírhatja vagy egyedül is maradhat, és ez a szűrés vagy válogatás a végére ... nem szoktam titkolni a szándékaim pár hét után elmondom mire vágyok a fétisem ,mert az ilyet meg lehet beszélni főleg,ha olyannak ismered meg a másikat. 27/f
2020. jún. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12: lehet hogy te a beéred bármivel típus vagy, de ne gondoljuk már azt hogy ez a normális hozzállás, hogy beérem a szar szexszel vagy egyedül halok meg:D nekem fontos a minőség, úgy tűnik neked inkább csak a mennyiség számít. Mi lenne ha nem kéne senkinek semmivel beérnie, csak azzal ami igazán jó neki?..
2020. jún. 22. 01:39
 14/20 anonim ***** válasza:

12. vagyok:

Nem érem be bármivel, de mindenkinek megadom az esélyt aki ér annyit az ismerkedés alapján, + vannak olyan emlékek amik szex közben elterelik a figyelmet az esetleges hibákról olyan dolgok amik nem eluntatnak hanem felizgatnak, ezeket lehet használni pl: csaj élvezkedett olyan arcot vágott a kedvem elment az egésztől,de a képzelet kisegít ilyenkor, mennyiségre kb olyan 10 körül járok ha minden számít. az meg hogy mi lenne ha :D ilyen nem létezik(mármint a mindenkinek minden jó kategória), lehet neked 101% élvezet a partnerednek meg lehet hogy csak 70% volt és nem fogod megtudni hacsak nem beszéltek ezekről. én szeretem megbeszélni szex után,ha úgy érzem valami nem volt jó a másiknak... és igen ez lehet a különbség, nekem fontosabb a partner mint én magam, mert kisegítenek a gondolatok vagy rutin passz :D

2020. jún. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
A szex körül forog az agyad bmeg. Ha normális, tartással rendelkező nő lennél, aki nem csak a szexet teszi első helyre egy emberi kapcsolatban, mint kielégïtő örömforrást, lehet, hogy a szex is csodás lenne. A férfiak azt ugyanúgy megérzik, ha csak a farkuk kell neked, mint azt is, ha csak a pénzük. Már a normálisabb férfiak. Ne haragudj, de olyan bugyuta nő vagy, hogy a farkam is lelankad tőled. Tudsz te adni is azon kívül, hogy elvárod az egetrengető szexet?
2020. jún. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, amit az utolsó föltett. A kérdésed ő és a közben hozzáfűzőtt magyarázatokból nem lehet leszűrni, hogy te mit adsz bele a szexbe, a kapcsolatba. Amit le lehet szűrni, az egy nagy egoizmus, de lehet, hogy csak azért, mert a kérdés ilyen jellegű.
2020. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A leírás alapján engem keresel.

Már h a 12cm- es kukacom még elég nagy számodra. :)

2020. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az egetrengető szex?
2020. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Írtad korábban, hogy volt olyan partnered is, aki már az első laklmakkor "tudta mikor hova nyúljon, hogy igazán emgőrjítsen". De akkor ezek szerint mégsem volt annyira jó az sem.

Akkor mi a jó? Mire vágysz pontosan?

Attól tartok te magad sem tudod, hogy mire vágysz, így nem is nagyon fogod megtalálni.

2020. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19: igen de ahogy a kérdés alatt is írtam: több tényezős a dolog. Igen, volt akivelszinte minden klappolt, a szex nagyon jó volt...de: a libidója nagyon alacsony volt így hosszú távon sok feszültség meg vita volt köztünk ebből.

Ha nem érted meg azt amit írok, ne írj olyanokat hogy én magam se tudom mit akarok, mert a kérdésemből is látszik, hogy nagyon is tudom mit akarok..

2020. jún. 22. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!