Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen nehéz egy jó partnert találni? L

Figyelt kérdés

Bevallom nem 1-2 férfival volt dolgom, de azt kell hogy mondjam szinte lehetetlen olyat találni akivel passzolunk és úgy igazán egetrengető a szex. Vagy a farka nem elég nagy, vagy nem törődik velem, vagy gyorsan elmegy, vagy nem egyeznek a vágyaink, vagy ha minden rendben van akkor a libidója sokkal alacsonyabb mint az enyém... plusz persze azzal lenne a legjobb a szex aki felé érzelmek is vannak. Egyszerűen úgy érzem, sosem lesz egy igazán jó partnerem, igazán szenvedélyes kielégítő szexben részem. Pedig szerintem nem várok el extrém dolgokat. Tudom mindig kell kompromisszumokat hozni, de annyira vágynék valaki olyanra, aki mindent meg tudna adni nekem. De valahogy rosszul választok? Passz

Ti hogy vagytok ezzel? Persze szexel mindenki, de mikor voltatok utoljára olyannal akivel valóban a felhők felett jártatok? Kinek mi a titka, hogyan szűritek, kivel lenne jó a szex?


2020. jún. 21. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Lehet előbb kapcsolatot kellene keresned és nem egyből szexbe bonyolódni.
2020. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Szexpartnerség. Az a célja, hogy ő minél jobban kielégüljön, te másodlagos vagy, mivel - mint írtad - nem kötnek az érzelmek.


Ha majd lesz egy csávó aki igazán szeret téged, hidd el, nem hagy kielégületlenül. De ehhez neked is akarni kell.

Szóval arra ne nagyon számíts, hogy alkalmi partnerrel fogod megélni életed szexét.

2020. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

2 pasiból még ne vonj le következtetést, egyszerűen peched volt. Van akinek elsőre sikerül a majd' tökéletest megtalálnia és vele éli le az életét akkora a közös hullámhossz (minden téren), más meg 15-20-x.-re találja meg.

Tanács: ne az alkalmi partnerek között keresd a szerelmet. Ne köss kompromisszumot!

2020. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem értitek, nem csak alkalmi szexben volt részem, volt több kapcsolatom is. Hiába az érzelmek meg az azonos vágyak, ha szinte 0 a libidója.. a legutóbbi kapcsolatomban ez volt. Minden stimmelt amire csak vágytam, olyan volt a szex mint soha senki mással... de annyira alacsony volt a libidója, amit én már egyszerűen nem bírtam elfogadni. Tönkretett a folyamatos visszautasítás..

Szóval csak azt mondom hogy sose stimmel minden.

Egyébként nekem az alkalmi szexpartnerek között a 80%ra azt tudom mondani hogy elég figyelmes volt velem. Más téren volt probléma.

Kevés olyan pasival futottam össze akit csak a saját élvezete érdekelt.

Nyilván nem egyből szexbe bonyolódok. Alkalmi szexnél is ismerkedem előtte, nem ugrok bele csak úgy. De kapcsolatot még ezerszer nehezebb találni, mert ahhoz még több dolognak meg kell lennie a pasiban. Azt most hagyjuk is

2020. jún. 22. 00:14
 5/20 A kérdező kommentje:

3: nem az alkalmi partnerek közt keresek szerelmet:D ezt honnan szedted? Viszont ott is lehet jó a szex, nem csak kapcsolatban

Nem tudom honnan vetted a 2 pasit. De vagy 20szal legalább találkoztam, de egyet se mondanék olyannak akivel maximálisan megvolt az összhang és brutálisakat szxeltünk. Persze volt több, akivel nagyon is jó volt, de én most arról az igazi úristen ez volt A! szex érzésről beszélek

2020. jún. 22. 00:18
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

És mi volt a legtöbb alkalom amit egy pasival töltöttél?

Gondolok itt arra, hogy az összeszokáshoz idő kell, mivel nem ismerjük a másik dolgait, így elsőre-másodikra azért még nem teljesedik ki az ember

2020. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szinte alig volt egyéjszakás kalandom. Attól nem is vár az ember semmi eget rengetőt. Több évekig tartó szexkapcsolatom volt, ahol a szexen kívül is jól megértettük egymást, törődtünk egymással, tehát nem rideg szex volt csak ezt akarom kiemelni. Persze voltak rövidebb, pár hónapos kalandok is. De nem is azon múlik mennyire hosszú egy ilyen. Volt, akivel az első is olyan volt, hogy azt éreztem pontosan tudja mikor hova nyúljon mit csináljon hogy megőrjítsen. Ez ritka de volt akivel az elején is azonnal ezt éreztem. Volt, akivel több hét után seéreztem ezt. Fogalmam sincs mitől függnek ezek, de valahogy olyan nemvolt ahol minden stimmelt volna..
2020. jún. 22. 00:31
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Volt már részed olyanban amit itt próbálsz leírni? Mert picit úgy tűnik, mintha egy elképzelt dologra vagynál.
2020. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ezt mondom hogy nem volt részem benne. Erről szól az egész kérdés. Persze mindegyiket tapasztaltam külön, volt olyan férfi, akivel majdnem minden tökéletes volt, de ugye 1 valami hiányzott..

Ez bosszant, hogy nem létezhet olyan hogy igazán jó szex?..

2020. jún. 22. 00:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nagyon jó a szex és maga az orgazmus, de szerintem nagyon ritka az extázisba ejtő szex amiről te beszélsz. Meg szerintem amúgy is csak olyannal tudna működni akibe szerelmes vagy és mondjuk át tudjátok szexelni az egész hétvégét és kifulladásig csinálni.
2020. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!