Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehez bdsm partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehez bdsm partnert talalni szubkent?

Figyelt kérdés
Hetek ota keresgelek kulonbozo tarskereso oldalakon amiket kifejezetten erre talaltak ki, de eddig semmi. Szub srac vagyok (gondolom itt a nemem lesz a legnagyobb baj) es semmi. Nem talalok senkit aki erdemben valaszolna, csak fiukat (noket keresek). Mindenkinek ilyen rossz a helyzet ilyen teren? Fiukent miert ennyire rosszak az eselyeim? Fiatal vagyok, engedelmes es masok szerint helyes is. Talan az eszem sem annyira rossz, megsem sikerul meg egy randi sem. Mit rontok el?
2020. máj. 13. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Dominát írtó nehéz lesz találnod. Kevesen is vannak, és válogathatunk bőven.
2020. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, es raadasul egy domina sokszor tobb szolgat is tart egyszerre ami eleg kellemetlen. :D roppent nehez szitu, pedig nem extrem dolgokra vagyok, a szoft bdsmnel egy picit durvabb mar nekem eleg. :D
2020. máj. 13. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szub férfiként, tapasztalt valódi dominát nagyon nehéz... ez van bro', többszörös a "túljelentkezés" rájuk. Ha nagyon nyitott vagy - minél több dolgot "vállalsz be" - annál nagyobbak az esélyeid, de így is sok türelem kell majd hozzá.
2020. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenfajtát nehéz találni, nem csak dominát. Vagyis inkább lehetetlen
2020. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En sub lanykent sem találok aki fizetne is érte. (csak light bdsmre gondolok)
2020. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 pénzt vársz el azért, mert sub vagy?
2020. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!