Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtegyem ezt a munkahelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ezt a munkahelyen vagy gond is lehet belole?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki szexualis utalasokat tesz nekem de meg nem volt koztunk semmi. Arra gondoltam, hogy megmarkolnam a feneket mikor ketten vagyunk, hogy valoban akare tolem valamit vagy zokon veszi, De nehogy az elgyen a vege, hogy felnyom a HR-en. Valami mas otlet?

2020. jún. 21. 20:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Regebb mikor meg nem voltunk ilyen joban akkor feletlen volt, hogy a kezem picit a fenekehez ert mikor mentem el melette akkor csak mosolygott. meg nemreg olyna is hogy az asztal meg kozete mentem el es a fenekehez hozzaertem a farkammal persze nadragokan keresztul lehet nem is erezte de nem szolt semmit.
2020. jún. 21. 20:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem hívod el vacsorázni? Ezt nem értem. Egyszerűbb lenne mintsem hogy esetleges problémákat generálj magadnak. Ha szimpi vagy az a vacsora alatt kitudódik, és lehet több lesz mint fenékmarkolás.
2020. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében ezt hívják sexual harasmentnek.


Miért nem tudsz inkább flörtölni vele vagy te ilyen utalásokat tenni? Esetleg hívd el randira.


Ha csakúgy megfogod a seggét munka közben, az sokszor úgy sem esik jól a nőknek, ha az csinálja, akitől amúgy akarnának valamit.

2020. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elébb kérdezz, aztán cselekedj.
2020. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elhivas resze mar megvolt nem jott el setalni randira stb. a karantenra hivatkozva, majd utana is visszautasitott, de megis olyanokat tesz meg mond amit nem kellene ha tudja, hogy erzek iranta es ez rossz nekem.
2020. jún. 21. 20:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak kerdezzem meg, hogy ez megis mi miert csinalja ezt tovabb meggondolta magat es megis akar valamit. Ha meg csak szexet akar akkor kihagyom mert utana meg roszabb lenne nekem.
2020. jún. 21. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kizárt, hogy akkor ő nem gondolja szexuális utalásnak azt, amit te igen. Sőt, ami ilyen véletlen hozzáérések, abból sem biztos, hogy érzett valamit, vagy simán gondolhatott arra, hogy hát mozgás közben egymáshoz értetek, nincs abban semmi.


Ha kikosarazott, akkor biztos hogy nem fogja értékelni, ha nekiállsz molesztálni őt.


Viszont ha úgy gondolod, hogy lehet meggondolta magát, hívd el megint randira. Ha most is kosár, akkor tudd: nem gondolta meg magát.

2020. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
A csajok nagyrésze ezt csinálja a pasikkal, folyton húzzák őket, flörtölgetnek, aztán ha pasi komolyan veszi, akkor meg felvannak háborodva.
2020. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Figy, ha egy nő szexelni akar egy férfival, akkor nincs az a karantén, kényszerzubbony, vagy bármi ami megakadályozná őt ebben.


Csak akkor markolj rá a fenekére, ha új munkahelyet szeretnél.

2020. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már vége a karanténnak, ismételd meg a meghívást! Arra már nem hivatkozhat! Ha mégis, akkor csak szórakozik veled!
2020. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!