Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek úgy egy kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy egy kapcsolatba, hogy a probléma megoldásáig nem lesz vaginális szex?

Figyelt kérdés
Február óta nincs rendes ciklusom, előtte 30-32 napra jött meg, most van, hogy 50-re vagy ki is marad. Elmentem nőgyógyászhoz, kezelés alatt állok, a legelső módszer nem jött be, most mást probálok, hormont nem szeretnék szedni. Viszont nagyon parázós vagyok, nem szeretnék hónapokig izgulni és tesztelni egy aktus miatt, hogy csak a szervezetem hülyült meg vagy esetleg terhes vagyok. Épp ezért, ameddig vissza nem tér a szokásos 30-32 napos ciklusom, addig csak orálisan szeretnék szexelni, valamint néha análisan is mehet, de vaginális aktust addig nem szeretnék. 27 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, eddig nem volt ilyen gondom, remélem mihamarabb visszaáll minden a régi kerékvágásba.

2020. jún. 20. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen, főleg az elején. Ha meg tényleg mehet az anál, akkor semmi gond. Azért hónapok múlva már lenne másra is igényem.
2020. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Az anális rész miatt azt mondom, hogy ez a kérdés kamu, de nagyon összetett. Nem tudom, szerintem egy épeszű lány nem megy bele az anális szexbe csak azért mert a pasi erre "kényszeríti".
2020. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdésem, anális szexbe sem a pasi kedvéért mennék bele, bármilyen hihetetlen számodra, én is élvezem (nyilván nem mindennapos dolog lenne).
2020. jún. 20. 16:17
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha konkrét pasiról van szó, akkor miért nem tőle kérdezed?



(Nekem is gyanús hogy a kérdező nem nő, és a kérdés kamu, de mondjuk hogy ezt most engedjük el.)

2020. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem konkrét pasiról van szó, ismerkedem többekkel és ha arra kerülne sor, akkor érdekel, hogy hogyan fogják ezt nagy valószínűséggel fogadni. Nő vagyok, van ezzel a problémával épp elég bajom, nem jutna eszembe soha ilyesmit kitalálni.
2020. jún. 20. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a körültekintő védekezés gumival miért nem jöhet szóba.
2020. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38 vagyok. Ha bejössz akkor az se zavarna ha teherbe esnél. De amíg nem biztos hogy passzolunk addig én benne lennék abben amit írtál. Mivel gumi fel se merült így máris lenne egy pont ami közös lenne. :D
2020. jún. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félreértitek, gumival szoktam alapból védelezni, de azt hittem ez egyértelmű a hormont nem szeretnék szedni részből. Viszont az is kiszakadhat, lecsúszhat stb., nem akarok ezen parázni, hogy mégis besikerült-e, amikor akár 2 hónapot is kimarad a ciklusom. Mostani életkörülményeiben gyerek szóba sem jöhet.
2020. jún. 21. 06:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, más hogy van ezzel, az én tapasztalataim szerint gumikiszakadás ritkábban van, mint napfogyatkozás.
2020. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9: mázlista vagy, de van aki még bénáskodik a gumival, lecsúszik, stb


A gumi mikrorepedései nem feltűnőek, lehet gyártási hiba is, de akkor már a nemi betegségektől, fertőzéstől akkor se véd meg.

2020. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!