Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemennétek úgy egy kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy egy kapcsolatba, hogy a probléma megoldásáig nem lesz vaginális szex?

Figyelt kérdés
Február óta nincs rendes ciklusom, előtte 30-32 napra jött meg, most van, hogy 50-re vagy ki is marad. Elmentem nőgyógyászhoz, kezelés alatt állok, a legelső módszer nem jött be, most mást probálok, hormont nem szeretnék szedni. Viszont nagyon parázós vagyok, nem szeretnék hónapokig izgulni és tesztelni egy aktus miatt, hogy csak a szervezetem hülyült meg vagy esetleg terhes vagyok. Épp ezért, ameddig vissza nem tér a szokásos 30-32 napos ciklusom, addig csak orálisan szeretnék szexelni, valamint néha análisan is mehet, de vaginális aktust addig nem szeretnék. 27 éves vagyok, 12 éves korom óta menstruálok, eddig nem volt ilyen gondom, remélem mihamarabb visszaáll minden a régi kerékvágásba.

2020. jún. 20. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én hosszú távon is belemennék így.
2020. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nagy részének oké így.
2020. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!