Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kefélted már meg úgy a kollégá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kefélted már meg úgy a kollégád/kolléganőd hogy utána állandóan újra akart b.szni Veled?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert utána csak ráb asztam volna. Sosem jó keverni a szexet kollégával.
2020. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen. Volt olyan hogy a kedves kolléganővel munka idő közben estünk egymásnak.

Én Szakács voltam ő pedig felszolgáló egy kis pizzériában.

Nem igazán volt forgalom és bele kezdtünk erre megjelent egy pár vendég kiment felvette a rendelést én elkészítettem és míg sült folytattuk amit félbe hagytunk az öltözőben. Sokáig jártunk össze és sikerült egy 3ast is összehozni vele és a barátnőmmel. Ó a régi szép idők 😩

2020. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Volt egy nálam idősebb, nagyon csinos kolléganőm, egyszer munkahelyi buli után nála kötöttünk ki és sikerült úgy megdugnom, hogy kétszer élvezett el (én, ha iszok nagyon nehezen tudok elmenni, ez esetben is kézzel kellett saját magamnak a mellére verni), ezután szexpartnerek lettünk, de azt mondta, ha talál magának párt a saját korosztályából akkor mi szakítunk, pár hónak múlva úgy is lett.

Mondjuk többször nem volt olyan, hogy kétszer elélvezzen, de egyszer mindig elvittem és így baromi jókat szexeltünk. Fiatal voltam és büszke voltam rá, hogy egy érett bombázó élvez a farkamon és a kezeim között, persze én is nagyokat élveztem, mert a csaj is nagyon ügyes volt, bár idősebb lévén azt szerette, ha én irányítok, de tudtam mi jó neki.

2020. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen volt, 4. alkalom után azt mondta szeret.
2020. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen! Sok ėves kapcsolat lett belőle.
2020. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Hát látjátok ezért nem célszerű kollégával... bármikor benne van a pakliban hogy az egyik fél "többet akar" mint szex - mindegy hogy ffi vagy nő az illető. Ilyenkor ha a másik fél megáll akkor máris elkezd elmérgesedni a viszony.
2020. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen mar 2 eve a raktaros not dugom ..allandoan akarja ..
2020. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Volt! Céges buli, pia, és szex. De szép se volt, jó se volt! Azt hitte hogy mindig karácsony van. Munkahelyet változtattam. Ja, és levontam a tanulságot.
2020. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 manly ***** válasza:
Volt rá példa, h egyik kolléganőm egy kefélés után tett célzást másodikra, de nem történt meg.
2020. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mai napig sexelek a kolléganőmmel :) mindkettőnk örömére
2020. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!