Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha kolléganöim/k...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kolléganöim/kollégáim állandóan a nagy méretröl "viccelödnek"?

Figyelt kérdés

Napi szinten többször végig kell hallgatnom , valamilyen kontextusban mindig elöjön a téma. Ez annak nyilván nem probléma, akinek nagy,de nekem nem az , így legszívesebben felkötném magam szégyenemben, nem hogy nevetni tudnék rajta.

Hogy nem veszik észre mások, hogy ez a viccelödés valakinek kegyetlen szarul eshet?


2020. jún. 9. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Jól van már te kis mimóza lélek !!

Hát nem tudsz vissza vágni?

Mond azt hogy a tied még attól is nagyobb, és ha "rábeszéled" akkor csak te jársz jól, mert dugsz egy piszok jót.

2020. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
87%
Irigylésre méltó problémáid vannak.
2020. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az önértékelésedet kéne helyre tenni.
2020. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedned és le kell tudnod kaksizni.
2020. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Lehet csak azt akarják kiprovokálni hogy kezdeményezz már náluk.

DE te aztán az istennek se akarsz dugni.

2020. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent ez tenyleg baromi tapintatlansag.
2020. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég vidám kis munkahely lehet ahol állandóan a szexről beszélnek más férfi kollégák előtt... fejezd be a méricskélést, a picsogást, állj a sarkadra és legyél végre Férfi! Nem, nem azzal, hogy beolvasol, hanem hogy kihúzod magad és megtanul: NEM a méret számít, hanem hogyan használod (meg a Férfi aki a farkat hordja).
2020. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

46 évesen én már rég lejöttem a fszméregetés témáról, majd ha érsz még kicsit, te is rájössz. Nekem van egy mottóm, amit nem is mulasztok el kinyilvánítani viccesen ilyen szituációkban: „Itt természetesen mindenkinek nagy farka van, csak nekem van mikropéniszem.”

Ez ugyan nem igaz, de elég hatásos, hogy kicsit tükröt tartson.

2020. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vágj vissza. Kezdj el ordenáré vicceket mondani a női öregedésről
2020. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek másokat megalázni, más testi hiányosságain gúnyolódni.
2020. nov. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!