Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan sráccal akinek smároláskor kellemetlen szájszaga van és erős hónaljszaga?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval akinél sajnos ez a helyzet áll fenn.Jó képű,jó fej tetszik meg egyebek.Le akar feküdni velem de én ezáltal nem tudok összebújni vele.Miképpen mondjam ezt meg neki,hogy ne sértsem meg?Ha felül ilyen szaga van akkor alul milyen lehet?Még belegondolni is borzalom.
2020. jún. 5. 18:34
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem fekszem le igénytelenekkel.
2020. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

A szájszag nagyon kiábrándító. Az esetleg beleférne hogy megizzadt a nap folyamán és kicsit érzem. Persze ne rendszeresen legyen büdös...

Nálatok minden találkozón ez a jellemző? Vagy csak első randi sikerült így? Ha több alkalommal is ilyen volt én hagynám

N

2020. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már négy randink volt és sajnos minden alkalommal ez volt.Hiába kínáltam mentolos rágóval csak addig tartott.
2020. jún. 5. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdni??? Beszélgetni sem...
2020. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem akarnék semmit sem tőle.

Történt már hasonló velem. A srác nagyon izzadékony volt. A semmitől is foltos volt az egész ruhája a hátán. Tudom nem tehet róla, de engem nagyon zavart. Taszító volt. Többszőr nemtalálkoztam vele.

Egyrészt ez is egy intő jel,mert ez is azt mutatja hogy nem működik a kémia. Lehet h más meg nem érzi büdösnek

2020. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy férfi ismerősöm pólóra fújta mindig a sprayt, nem a hónaljra. Egyszer tusolás után szóltunk neki az öltözőben, hogy bőrre kell fújni, nem ruhára. Ennyi ésszel szabadlábon...

Szájszag is kérdéses, hogy mitől van. Nem megfelelő vagy teljes szájüregedi higiénia hiánya, rossz fog, esetleg emésztő rendszer nem megfelelő működése, reflux stb. Orvosi vizsgálatokra érdemes lenne elmennie. Ez már kuka, viszont te lehetsz a megmentője, ha közlöd vele, hogy mi a helyzet.

2020. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hónalj szag ha nem túl erős,nem zavar. Az állandó szájszag viszont kizáró ok.

31/n

2020. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó igénytelenség.
2020. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen NEM. Az ápolatlanság, a rossz szag az egyik legnagyobb libidócsökkentő.

Nem tartozol magyarázattal neki, attól hogy smároltál valakivel még nem kell vele dugni. Attól még ne legyél vele bunkó, tapintatosan építsd le.

2020. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy van egy rossz foga? (Nekem akkor volt szájszagom a rendszeres fogmosás ellenére is, amikor volt egy rossz fogam)

Ha őt se zavarja es nem tesz ez ellen az sztem gáz, mindenképp beszélni kéne vele erről

2020. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!