Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mely potencia növelő volt ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely potencia növelő volt ami bevált nálatok erős hátrányok nélkül?

Figyelt kérdés

Nekem bevált a "Red One Plus" nevű kapszula, tényleg merev leszel tőle, csak a probléma a makkodat szinte érzésteleníti.

Csak az erősebb inpuzusok hatnak rád a sima punci szex ha nem átlagnál szorosabb akkor nem fogod élvezni mert nem érzel szinte semmit (Óvszer nélkül sem)


Ez nagyon elszomorított.

Habár közre játszhat az is, hogy én 2 kapszulát vettem be a garancia kedvéért, de akkoris....


Olyan pitencia növelő amely nem okoz efféle érzéstelenítést?



2020. ápr. 28. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökmagolaj vagy kapszula. Másra szedem (haj probléma), de beton kemény tud lenni tőle és kanosabb is vagyok sokszor. Étrendben is nézz szét, miket eszel. Étrend kiegészítőnek még magnézium sem árt.
2020. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam, de 23 éves srác vagyok.

Elvileg nem szabadna hogy ilyenekre szükségem legyen, mégis szükségem van, mert nem vagyok képes akcióban merev lenni... Nélküle

2020. ápr. 28. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezekkel jobb vigyázni.

Pszihikailag rászoksz. Én is úgy kezdtem, hogy "namostnagydugáslesz" okán vettem be néha-néha kamagrát.

Aztán már mindegyikhez.

VOlt 9 hónap kényszerpihenő, semmi szex. Akkor leszoktam róla. Azóta müködik.

41f

2020. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok ismét. Sajnos nekem is volt ilyen időszakom, de elmúlt. Fejben kell a legtöbb esetben rendet tenni és nem szervi a baj! Szerintem nálad sem! Amúgy 30 vagyok.


A tökmagolajat változatlanul tudom ajánlani, amúgy sem árt, sok más dologban is egészséges. :)


Tökmagolaj kapszulából a Jutavit márkából vettem, sima olajból pedig a Penny-ben kaphatót, de lehet semmit sem számít a márka. (Főleg ha a hatóanyag megegyezik mg-ra)

2020. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!