Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy férfinak nagyon “erős szaga” van ott lent? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Inkább nagyon büdösnek nevezném. Már akkor lehetett érezni amikor levette a nadrágját. Ez azért lehetett mert reggel nem zuhanyzott, vagy ez a normális? Nem tudom hova tenni. Utána volt még egy barátom és neki olyan “semleges” illata volt.
2020. máj. 21. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, ápolatlan.
2020. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Apolatlan minimum. De normal korulmenyek kozott egy ferfi, ha ket napig nem mosakodhatna, azert nagyon budosnek akkor sem kene lenni.

Hajaj. Nagyon, nagyon apolatlan.

2020. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlan és igénytelen, pláne most amikor már azért kezd jó idő lenni egész nap nadrágba bepállva - na jah, kap némi "bukét", főleg ha valaki izzadósabb típus. Igényes ember viszont ilyenkor lefürdik előtte.
2020. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi de ezen felnevettem. 😂 Ápolatlan, igénytelen valószínűleg mert egy igényes, tiszta férfinek nincs “büdös” szaga. Nyilván az alapillat nem bolgár rózsa odalent sem de a büdösségtől nagyon távol áll...
2020. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de undorító. Ápolatlan, igénytelen. Égne a fejem, ha ilyen lennék. Volt már, amikor izzadtan estünk egymásnak, de még akkor sem volt büdös a farkam.
2020. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer orál után majdnem elhánytam magam :( egy teljes napig hányingerem volt . mentségemre szóljon,hogy kb. 2 . alkalom volt vele, és nagyon tapasztalatlan voltam! Előtte nem láttam meztelenul sem férfit. Elmondtam ezt a dolgot egy barátnőmnek, aki azt mondta h ott alapból nem kellemes illatú, így rengeteg ideig azt hittem ez a normális..
2020. máj. 21. 23:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem normális.

Egy ápolatlan retek állat,ami pedig még jobban felháborít, hogy ilyen okádékok, még szopatják is magukat.

F

2020. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 YZWK válasza:
23%
Azta 😂 te tényleg ennyire buta vagy? egy ápolatlan ember ránézésre is ápolatlan megnézed a körmét fogat, öltözetet stb..de te mèg le is szoptad a retkes faszát
2020. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt ápolatlan külsőre, sőt. Mindene rendben volt, öltözet: divatos cuccok, fogai is, úgy tűnt mintha adott volna magára.
2020. máj. 22. 01:12
 10/15 YZWK válasza:
71%
A fasza meg büdös volt ? Igaz ? 😂🤣🤣
2020. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!