Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy férfinak nagyon “erős szaga” van ott lent? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Inkább nagyon büdösnek nevezném. Már akkor lehetett érezni amikor levette a nadrágját. Ez azért lehetett mert reggel nem zuhanyzott, vagy ez a normális? Nem tudom hova tenni. Utána volt még egy barátom és neki olyan “semleges” illata volt.
2020. máj. 21. 21:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen!!!!!!!!!
2020. máj. 22. 01:21
 12/15 YZWK válasza:
100%
Szerintem legközelebb küld el előtte pancsizni és nem akad több ilyen probléma
2020. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 savanyújóska ***** válasza:
83%

Alapvetően ha MINDIG büdös, akkor ápolatlan/izzadt. Illetve ha szőrös, akkor különösebben ápolatlannak sem kell lennie, simán egy meleg nap után bepállik annyira, hogy ne legyen leábyálom. Egyebként, ha borotvált, és nem izzad extrém módon/egész nap, akkor nap végén sem kellene büdösnek lennie.


Egyébként már mondták, de ilyenkor teljesen normális elküldeni fürdeni (mindkét nemnél), ha nem érti meg, akkkr amúgy se érdemelte meg.

2020. máj. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Talán van valamilyen bőrbetegsége azon a vidéken. A bőrgyógyász ad rá kenőcsöt, jó esetben elmúlik tőle.
2020. máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen szagu pasim.tipp topp ruhazat, tisztanak tunt, de ahogy lehuzta a gatyat felcsapodott a szag
2020. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!