Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire nehéz magányos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz magányos, egyedülálló nőt találni az interneten, aki nem idegenkedik a "virtuális szextől"?

Figyelt kérdés

Másképp megfogalmazva: Van női megfelelője annak a típusnak, aki még nem találta meg élete párját, de a szexualitást kiéli azzal a személlyel, akivel aktuálisan online ismerkedik?

.

Nem az anonimitás mögé bújó, párjukat megcsaló, a házasságra ráunt, laza szórakozásra vágyó nőkre gondolok, hanem azokra, akiknek ténylegesen nincs senkijük és az ismerkedés alkalmával nem bánják, hogy az intellektuális igényeik mellett más igényeiket is kielégíti a partnerük - amennyire ez online lehetséges.



2020. jún. 3. 18:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Én ezt nem hívnám szexualitásnak, inkább csak segítségnek az önkielégítéséhez.
2020. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 (:Puszedli :) ***** válasza:
29%

Szerintem nevetséges gyerekes dolog. Meg miért mutogassam magam online?

Az igazi férfi eljön találkozunk beszélünk ismerkedünk és onnan bármi lehet. Vagy szex vagy komoly kapcsolat ember függő. Aki online dolgokat akar nem tudom komolyan venni egyrészt számomra semmi izgalmas nincs benne mást rész szerintem az ilyen emberek csak online szexhez jutnak csak hozzá, élőben nyuszik és nem mernek próbálkozni. Nekem ez alja kategoria..22l

2020. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22# Szerintem nem érted a szándékaimat.

Öt partnerem volt eddig (a párkapcsolatokat is beleszámítva) és soknak tartom.

Ezek közül kettőnek meg sem kellett volna történnie, mert azok ilyen "találkozunk, ismerkedünk, és bármi megtörténhet" típusú alkalmi együttlétek voltak undorító dohányos nőkkel, amibe csak azért mentem bele, mert rámenősek voltak.

Képzelem hány partnerem lett volna, ha szexelek mind a pár száz emberrel, akivel valaha erotikus dolgokról beszélgettem. Ez lenne az alja kategória.

2020. jún. 4. 12:35
 24/25 (:Puszedli :) ***** válasza:
Ha te ilyenekkel le állsz beszélni vagy ismerkedni az rólad árulkodik h milyen emberekkel találkozol. Nem az én problémám h a normálisból nem találsz többet. Meg ha szerintem én nem akarok valamit nem teszem meg.
2020. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként van itt olyan nő aki szereti az online masztizást ?

De most őszintén!

Csak a férfiak csinálják!

Ez a szex chat tényleg kis iskolában volt vicces, de mint írták, egy idő után unalmas, hogy ezt csinálnám veled ha ott lennék, meg azt...

Video sex az meg nem jön be a lányoknak.

Szerintem ezen kár is lovagolni, vagy cáfoljatok meg ! :D

2020. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!