Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, hogy incel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, hogy incel?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam pinát élőben és sajnos szerintem nem is fogok, de miért írják itt gyakorin az ilyen pasikra hogy incelek? Az egy új szó?


F/28



2020. ápr. 18. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, én sem láttam még.
2020. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert az ilyeneknek kisebb a farkuk a normálisnál néhány incsel és így hiába megy az incselgés, ez csak egy kancsal öncsel.
2020. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem azzal van baj, aki nem szexelt még, hanem aki ettől nőgyűlölő lesz, mert szerinte a szex jár neki és az a nő, aki őt elutasította, elmulasztotta a kötelességét, jogsértést követett el vele szemben. Na ezek az incelek.
2020. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell mindenféle balfsz viselkedési szokásra szakszavakat kitalálni meg ideológiát gyártani mögé?
2020. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Divatszó. Akaratlanul társtalan, magányos. Általában féfi. Az angol invouluntary celibate kifejezés rövidítése.
2020. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt jelenti ez a szó, amit a hármas írt, hanem azt, amit az előző írt, az a valódi jelentése. Amit a hármas leírt, az csak egy kis töredéke az inceleknek. Tehát ennek a szónak a nőkre nézve az égvilágon semmilyen negatív jelentése nincsen.
2020. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ez a kifejezés mikor jött létre.
2020. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!