Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha egy férfi nem bírja elég sokáig az ágyban? Hogy hozzam ezt fel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jó a szex, teljesen passzol az ízlésünk és a mérete is teljesen megfelel. Viszont az előjátékot szinte mindig hanyagolja vagy max minimálisan izgat. Ezzel fizikailag nincs bajom, mert gyorsan és nagyon be szoktam nedvesedni, talán ez 'tévesztheti' meg. Viszont jól esne azért egy kis izgatás szex előtt.

A másik problémám, hogy én hosszabb aktusra vágynék. Nem tudom mennyi lehet az átlagos idő, amennyit egy férfi bír, de a párom max negyed óra alatt megvan. (Mondjuk sose néztem az órát de nem valami hosszú, főleg a korábbi tapasztalataim alapján). Az se lenne baj, ha közben megállna vagy hasonlók. De én azért vágynék egy picit többre. Főleg hogy előjáték sincs és nem szoktam elélvezni (nem megy a hüvelyi orgazmus). Szóval 'kijárna' egy kicsit több a jóból:D értitek.

Hogyan tudnám megmondani ezt neki? Az a baj nagyon érzékeny a témára, nem merek semmitmondani mert megbántódik, a lelkére veszi nagyon. Vagy hogyan tudnám ÉN befolyásolnihogy ne tudjon elélvezni?

Bármilyen tippet szívesen fogadnék


2020. máj. 25. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a szex a kölcsönös örömszerzésről szól, és nem a másik fél kiszolgálásáról?


Soha nem értettem, hogyan lehet olyan férfival lefeküdni, akinek nem lehet elmondani, mit szeretne a nő?


Vedd a kezedbe az irányítást! Ülj az arcára, nyalasd szét magad!

Ha lovaglóban csináljátok, te diktálod a tempót, és csak akkor adod át az irányítást, ha elélveztél.


Egyébként nem szabad együtt maradni olyan pasival, aki annyira önző dög, hogy csak saját magával foglalkozik! Odáig OK, hogy van, aki nem bírja hosszú ideig. De keze és szája akkor is van!

2020. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Maga a nyers dugási rész, ha 15 perc, az szerintem elég jó. Ha tokkal-vonóval annyi, tehát előjáték is benne van, utójáték, akkor kevés, mint a vasárnapi tízórai. Egyébként Coelho 11 perc című műve azért az, mert állítólag a nagy átlag 11 perc a világban orvosi kutatások által, ami a dugást illeti. 😃 Mondjuk ez nálam is változó volt eddig, amikor olyan volt a hangulat, gyors szex történt, de volt, hogy 1-2 óráig is csináltuk direkt elélvezés nélkül. Na az a végén nagyot szólt, elélvezéskor. Finoman vezesd rá, mert a férfi egó érzékeny tud lenni.
2020. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én bevallom, ha 5percnél tovább tart, az nálam már rekordokat döntöget... :D

De én előtte simogatom ha kell egy órát, 2-3alkalommal csúcsra juttatom a nyelvemmel, ujjammal...

Csak aztán jövök én...

Én mást nem tudok tanácsolni, mint hogy hagyd ezt a kisfiút és keress egy férfit.

2020. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

De amúgy, és most finoman fogok fogalmazni, mert egy érzékeny témát pendítek meg, és nem szeretném elrontani a kapcsolatotokat azzal, hogy elültetem ezt a gondolatot, nade kikívánkozik belőlem...

Én férfiként egy esetben tudom elképzelni, hogy ilyen szexuális életet éljek... vagyis egyszer volt is egy ilyen féléves kapcsolatom...

Kényelmes, mert van kivel,van kibe üríteni a patront... de nem az igazi, nem tetszett sem a teste, sem a jelleme a csajnak, csak kényelmes volt vele lenni, jól főzött, és jó volt beleélvezni...

Nade mikor olyannal vagyok, akit valóban dögösnek látok... ne adj isten szerelmes vagyok belé... na azt az ujjaimon hordozom, kényeztetem, arra zörekszem, hogy jó legyen neki, mivel anál jobb lesz nekem is az 5 percem:D

És itt jön a lényeg, hogy az az 5perc, nem 1szeres szorzóval van, hanem 10-15 perc pihi itán jöhet a következő forduló...

Feleségemmel van olyan, mikor sikerül egész hétvégére nagyszülőkhöz lepasszolni a gyereket, hogy reggel 9kor kezdünk, este 6kor pedig már a lakás összes sarkát bejártuk és tetőtől talpig bűzlünk egymás testnedveitől...

2020. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!