Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet azzal kezdeni, ha egy férfi nem bírja elég sokáig az ágyban? Hogy hozzam ezt fel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jó a szex, teljesen passzol az ízlésünk és a mérete is teljesen megfelel. Viszont az előjátékot szinte mindig hanyagolja vagy max minimálisan izgat. Ezzel fizikailag nincs bajom, mert gyorsan és nagyon be szoktam nedvesedni, talán ez 'tévesztheti' meg. Viszont jól esne azért egy kis izgatás szex előtt.

A másik problémám, hogy én hosszabb aktusra vágynék. Nem tudom mennyi lehet az átlagos idő, amennyit egy férfi bír, de a párom max negyed óra alatt megvan. (Mondjuk sose néztem az órát de nem valami hosszú, főleg a korábbi tapasztalataim alapján). Az se lenne baj, ha közben megállna vagy hasonlók. De én azért vágynék egy picit többre. Főleg hogy előjáték sincs és nem szoktam elélvezni (nem megy a hüvelyi orgazmus). Szóval 'kijárna' egy kicsit több a jóból:D értitek.

Hogyan tudnám megmondani ezt neki? Az a baj nagyon érzékeny a témára, nem merek semmitmondani mert megbántódik, a lelkére veszi nagyon. Vagy hogyan tudnám ÉN befolyásolnihogy ne tudjon elélvezni?

Bármilyen tippet szívesen fogadnék


2020. máj. 25. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

ezzel nem tudsz mást tenni, mint megbeszélni vele

ha nem hajlandó beszélni erről, vagy megsértődik, akkor gondolkozz el szon, hogy mi a fontosabb

a kapcsolat, vagy a szex

ha a szex ajánlom keress magadnak egy másik férfit

2020. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van az 1-nek. Kell a kommunikáció, légy tapintatos, de ne kerüld el a témát. Menj rá az előjáték téma fontosságára!
2020. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Segítek - nem nagyon jó a szex, mert neked van benne hiányérzeted. Nagyon jó majd akkor lesz ha úgy érzed sem hozzátenni, sem elvenni nem lehet belőle. Most inkább csak elnyomod a vágyaidat és megelégszel azzal ami van, nehogy konfliktus legyen belőle.

Márpedig ez helyetted senki sem fogja megoldani, nincs olyan titkos praktika amit ha bevetsz hirtelen tudni fogja a párod mit szeretnél mire vágysz. Ezt csak úgy tudod megoldani ha megmondod neki, hogy te mire vágysz. Értelmes ember ezt nem veszi a lelkébe taposásnak (mert nincs elszállva magától), normálisan tedd. Azt mond "nagyon jó, de úgy szeretem amikor ezt-azt csinálod, annyira jó, csinálnád kicsit hosszabban, mert nagyon szeretem" kb. ennyi.

2020. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már beszéltem az előjátékról neki. Direkt úgy fogalmaztam h jól esne.. örülnék.. Semmi támadás vagy szemrehányás. De nem nagyon változtak a dolgok. Azt mondta úgy érzi elvárom tőle, és amit kötelezőnek érez azt nem csinálja szívesen
2020. máj. 25. 21:27
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Pffffff.... szép kis kitérő válasz. Na erre replikáznék, hogy okés, én meg a sz.pást érzem kötelezőnek, úgyhogy innentől kezdve azt sem csináljuk. Már megbocsáss, de a fickód inkább "kissé" önzőnek tűnik, mintsem megértőnek aki arra törekszik hogy neked is jó legyen és eljuss a csúcsra.
2020. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Akkor egy f@sz.

Mi az hogy nem csinálja szivesen?

Nem a pàrod?

2020. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Hihetetlen milyen "fèrfiak" vannak... Igazi gyökèr a tied is. Pfff szavakat nem talàlok. Veled semmi baj kèrdező,csupän annyi hogy mit eszel ebben a pöcsben???
2020. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire átlátszó egy pali :D Neki legyen jó azt a többit leszrja. Ha szeretne nem volna kérdés. Persze Te szereted őt, ezért nem tetted lapátra. Nincs több ötletem, sorry.
2020. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ajjaj akkor ez köztetek nem fog működni, mert előbb utóbb félre fogsz menni,

Neked kéne valahogy rávenned hogy hosszab legyen az előjáték

Erre praktikák nincsenek szerintem hogy tovább bírja főleg ha ez neki így megfelelő.

2020. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy pillanatra megfordult a fejemben hogy pl én se csinálom neki az orált, hátha észreveszi hogy bizony mennyire hiányzik neki és kapcsol hogy talán nekem is ennyire hiányozna egy kis törődés. De aztán nem akartam ilyen óvodásan viselkedni hogy ha ő sem akkor én se kényeztetem. Ráadásul nekem nagyon jól esik ha csinálhatom neki, engem az felizgat és nagyon benedvesedem tőle. Szóval kb magamat szivatnám meg vele ha nem csinálnám..

úgyhogy nagyon más nem jut eszembe. Talán lehetnék türelmesebb és ha nem hozom fel neki sokszor talán nem érezné úgy hogy nyomást gyakorlok rá

2020. máj. 25. 21:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!